Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » A kettő közül melyik fürdető...

A kettő közül melyik fürdető / pozícionáló vajon a jobb?

Figyelt kérdés

Classic

[link]


Vagy mini

[link]


Azt ne írjátok, hogy felesleges, mert nekem nem az. Elsőnél nem volt, de őt ritkán is fürdettem egyedül, most pedig a másodiknál (mivel ugyanabban az időben a nagyot az apja fürdeti) felmerült az igény rá, mert egyre nehezebb egy kézzel tartani.

Láttam olcsóbbakat, de azok nem voltak lyukacsosak a hátrésznél, ami nem lehet valami komfortos. Sima szivacsot pedig nem szívesen tennék alá, nem higiénikus.

Viszont a fenti kettő között nem látom a lényegi különbséget, ezért kérdezek.


2019. máj. 2. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kulonbseg az, hogy a classic csak a furdokadban fer el, a mini kisebb kadba is belefer (babakadba is, de nyilvan ellenorizni kell a babakad meretet, mert abbol is vannak nagyon kicsik, de a nagyban is lehet hasznalni.
2019. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, pont most találtam meg a méreteket. Az az érdekes, hogy a classic-ra ír kisebb szélességet.

A mini: 54 x 36 x 36 cm, a ckassic: 58.5 x 33.5 x 22.5 cm az amazon szerint.

A kiskádunk 70-es.

2019. máj. 2. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekunk az első linken lévő es egy ilyen frottír volt.



[link]


Ezt jobban kedveltem en. Siman le lehet huzni a textilt es mosni/szaritani lehet furdes utan.


A ac classic is szuper sztem, de ezt konnyebben eltettem estenkent. Amugy sztem nagyon fontos, abszolút nem felesleges dolog az ilyesmi, mert igy a baba sztem jobban elvezi a fürdést és van ket szabad keze az anyanak is.

2019. máj. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!