Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tudtok olyan etetőszéket...

Tudtok olyan etetőszéket írni, aminek kagylóülése van?

Figyelt kérdés

Vagyis egyben dönthető az ülés, nem csak külön a háttámla. Pl. Lorelli Primo

Köszönöm!


2019. júl. 10. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



Nekunk ez van, ez totalisan olyan mint a lorelli p., nagyon szeretjuk :)

2019. júl. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bloom Fresco
2019. júl. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Peg perego príma papa zero nagyin szetetem, pihenő szélnek is használható
2019. júl. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Chicco Polly Magic. Szuper szek, vizszintesig dontheto, van folotte jatszocucc, amirol lognak le jatekok, babas szukito, olyan volt, mint egy fonoki fotel. Mindenre jok ezek a szekek, csak etetesre nem... Adtuk is el, pedig hasznaltan is 18 000 ft volt, de a takaritasa remalom, meg eleve egy nagy, nehez 12 kilos szek. En inkabb egy babahintaba fektetnek be, azt is lehet donteni tobb allasban, mikor meg mar stabilan ul, akkor Ikea Antilop legalapabb etetoszek, annal nem kapsz legalabb sikitofraszt minden etetes utan, mikor takaritani kell.
2019. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Az én kislányom még nem fog ülni egy ideig, mert hypoton. Ezért én mindenképpen dönthetőt szeretnék.

2019. júl. 11. 14:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor mindenkepp a Peg perego prima pappa zerot vedd!

Nekem is az van 2 is :D tobb fokozatban dontheto,es ugy hogy a poporesze is tolodik,ugyhogy nagyon szuper!!!!

Nagyon tudom ajanlani

2019. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!