Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor kell orvoshoz vinni?...

Mikor kell orvoshoz vinni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel úgy ébredtünk, hogy kislányom tiszta forró volt, picit folyt az orra de ez megszűnt. Rögtön mértem a lázát de csak 37,8 volt. Többször mértem napközben de ez fölé nem ment így nem láttam értelmét orvoshoz vinni. Az előbb mértem 38,1. Egyik szeme kicsit piros és egész nap nyűgös de nem aluszékony inkább kevesebbet alszik mint általában. Gondoltam most letusolom éjszakára pedig adok lázcsillapítót, közben csinálok teát. Ha pedig reggelre nem változik akkor elviszem az orvoshoz. Így jó vagy előbb kell? Először beteg így nem tudom. 10,5 hónapos.
2019. júl. 30. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó.
2019. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyeld a lázát, ha szükséges csillapítsd, a hűtőfürdő nekünk mindig beválik, előszőr langyosba teszem, fokozatosan hűtöm a vizet. Holnap mindenképp vidd el orvoshoz, lehet összeszedett valamit.
2019. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
38,5 alatt nem kell lázat csillapittani,had dolgozzon a kis szervezete.
2019. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!