Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mikor kell a gyereket orvoshoz...

Mikor kell a gyereket orvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Kisfiam egészséges. Ünnepek előtt náthás volt. Akkor 7 hós volt.Se láz, se köhögés. Jó kedvű volt, mint mindig. Ugyanúgy evett mint maskor. Éjjel aludt... Vettünk tengeri só orrsprayt, meg olyat ami náthára van. (külföldön élek). Szivattuk naponta többször. Én úgy gondoltam, hogy ezzel még nem kell orvoshoz rohanni, mert ott leheth a beteg gyerekektől meg össze szedtünk volna vmi mást is. Végül is most ezt csak azért kérdezem, mert a barátnőm akkor nagyon okos volt, hogy ő bizony ilyennel már megy orvoshoz. Szerintetek?
2015. jan. 6. 09:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és itt a dokik se adnak mást nathara, mint amit mi vettünk
2015. jan. 6. 09:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor kell vinni, ha lázas (bár én egy egyszeri lázzal sem szoktam, csak ha egy napig fennáll), ha hurutosan köhög (hogy meghallgassa a tüdejét), vagy ha láthatóan elesett.
2015. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi... Én is pont így gondolom. Csak felcseszett a barátnőm beszolasa. Neki kisebb babája van. És ők már 2x voltak betegek. Pár nap után feladta a szoptatást és most csodálkozik. Én sokat szenvedtem a szoptatással, de még mindig megy és sokkal egészségesebb a fiam. Azon a kis nathan kívül semmi baja nem volt. Kopp-kopp
2015. jan. 6. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Én Karácsony előtt azért vittem, mert csúnyán köhögött (10 hónapos). Láza nem volt, kicsit volt étvágytalan. Erre a doki közli, hogy tüszős mandula gyulladása van, úgy, hogy még láza sincs a gyereknek. Kapott antibiotikumot is. Kész voltam. Amúgy, ha csak az orra folyik, akkor nem viszem orvoshoz, a köhögés miatt vittem.
2015. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köhögéssel természetesen vinnem rögtön
2015. jan. 6. 09:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Lázas, napokig hőemelkedése van, hosszasan és csúnyán köhög, leviszem.


Off: Kislányom az elejétől tápszeres és egyáltalán nem beteges, pedig már 4,5 éves. Közel sem biztos, hogy a barátnőd babája attól betegebb, mert nem folytatta a szoptatás erőltetését.

2015. jan. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
OOo én nem vagyok a tápszer ellen. Csak az ellen, hogy ha vki kenyelembol hagyja abba a szoptatást . Meg türelem híján. Mert tehát volt bőven. Minden gyerek más. Ezzel csak azt akartam, hogy olyan okoskodik, aki ilyen okok miatt hagyta abba. A szoptatást. Mikor azzal megadhatta volna azt a kis pluszt, amiért más anya szenved, és bármennyire akarja nem megy. Akinek a lehetőség adott, az éljen vele. Nincs semmi bajom a tapszerrel. Eleinte én is adtam pótlást, mert úgy éreztem, hogy kevés neki
2015. jan. 6. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!