Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Érdemes ezzel orvoshoz vinni?

Érdemes ezzel orvoshoz vinni?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak tegnap óta enyhén megy a hasa (4x naponta híg széklet, de vissza tudja tartani). Ezt leszámítva jól van; nem bágyadt, jó kedvű, élénk, vidám, nincs láz, hőemelkedés, sem hányás. Az utóbbi napokban a nagy melegben nagyon kevés szilárd ételt eszik, (nekem is kisebb az étvágyam), folyadékot rengeteget fogyaszt, illetve görögdinnyét evett sokat. Lehet, hogy csak ettől? Ti elvinnétek orvoshoz?
2019. jún. 23. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Feltételezem, már nem olyan pici, szóval szerintem ez még nem ad okot aggodalomra.
2019. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsánat elfelejtettem leírni, hogy 4 éves..
2019. jún. 23. 23:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A görögdinnye hashajtó hatású. Várj még egy napot, de ha hétfőn megmaradnak a tünetek, akkor kedden azért vidd el.
2019. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én 3 évesem csütörtökön 2x, pénteken 11x, tegnap 2x, ma 1x kakilt hígat, péntektől biogaia cseppet kap. Ha nem javult volna én is vittem volna holnap az orvoshoz, de így nem (ott mindig összeszed valamit).

Neki sincs ezen kívül semmi baja

2019. jún. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Akkor a mai napot még megvárjuk..
2019. jún. 24. 08:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezért hezitálok, hogy az orvosnál lehet, hogy több kárt csinálnék, mint hasznot...
2019. jún. 24. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!