Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náltok volt már ilyen sírógőrc...

Náltok volt már ilyen sírógőrcs és hányás?

Figyelt kérdés
Nálunk most először és nagyon megijedtem. Kicsit ebédidő után értünk haza,el is aludt a babakocsiban. Felébredt ahogy cipekedtem vele a lakásba, és se inni se enni nem akart csak sírt. Hol kicsit lenyugodott hol újra sírás,de ilyen görcsösen a lábát is húzogatta, hol bújt hol ellökte magát,de szeme már csukva. Aztán elaludt rajtam. Majd egyszer csak fel és hányt. De már nyugodtabb volt és vissza is aludt rögtön. Most a hányás miatt sírt vagy azért hányt mert annyira zaklatott volt? Szó szerint visított. Sose csinált ilyet,hányni se hányt soha.

2019. szept. 11. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen oltást kaptatok meg mekkora a gyerek?
2019. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
10hós, a kötelezőket csak, meg egy valamilyem típusú agyhártyagyull.ellenit,ami támogatva volt. de már rég nem kapott semmilyet,majd 1 évesen következőt.most nyugodtan alszik,láza nincs.
2019. szept. 11. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a gyerekdokit!
2019. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma délelőtt rendelt. Ügyelet meg 4től lesz.Mi van ilyenkor?Sose volt eddig beteg.
2019. szept. 11. 13:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem hány többször akkor én ma nem venném az ügyeletre a helyedben.Nem evett tegnap,ma valami olyasmit amit eddig nem?
2019. szept. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Átgondoltam én is de nem evett újat.Nem sokat hányt, a mai tízórai egy része jött ki. Ha felébred megpróbálok tápszert adni neki most a rendes ebéd helyett hátha elfogadja. Gyorsan utána olvastam,hogy zaklatottsah,idegesség miatt ia hányhatnak a gyerekek. Hátha csak annyira túlfáradt,hogy amiatt.
2019. szept. 11. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nálunk tud úgy beidegesedni a mai napig(pedig két éves lesz), hogy hány tőle.Szóval akár attól is lehet.Figyelj rá, ha nem eszik,nem iszik elesettebb ,aluszékonyabb akkor érdemes megmutatni orvosnak, de ha nincs vele gond akkor valószínűleg csak elfáradt ahogy írtad:)
2019. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kereztlényom csak a lázcsillapito kuptol kap siro görcsöt
2019. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már jól van. Jó kedvű,evett,ivott,nem hányt többet.
2019. szept. 11. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!