Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beteg vagyok, de gyorsan ki...

Beteg vagyok, de gyorsan ki kellett halásznom valamit a baba szàjàból. Anyatejes, remèlhetem, hogy nem lesz beteg?

Figyelt kérdés
Lassan 1 èvesem nagyrèszt anyatejen èl. Ma a pelenkàs kartondobozt kezdte enni, mire gyorsan odaugrottam kihalászni a darabokat a szàjàból. Viszont megfàztam, lett a, köhögès, torokkaparàs, minden ami kell. 2 percenkènt orrot fújok. Igyekszem sokszor lehet mosni, de most hirtelen kellett cselekednem, így nem mostam kezet mielőtt benyúltam a szàjàba. Van esèly, hogy megússza? Ha pàr napig semmi baja akkor àtvèszeltük?

2019. szept. 25. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted nagyobb a fertőzésveszély attól, hogy a szájába nyúltál, mint ami a szoptatásnál ?
2019. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha beteg lesz sincs semmi, legalább edződik az immunrendszere. 😊
2019. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Pelenkás dobozt evett. Ami előtte a polcon porosodott ki tudja mióta, előtte a boltban, annak raktárában, nagykerben, gyártónál ki tudja mennyit állt, kik fogdosták össze, tapostak rá esetleg, vagy tüsszentettek, köhögtek rá, esetleg taknyos kézzel rakták arrébb.

Ezt ette.


És ha beteg lesz?

Majd szívod az orrát, méred a lázát és sajnálkozol a butasága miatt, hogy "látod, anya megmondta, hogy nem kell mindent a szádba venni, csak azért mert ott van!"

2019. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszönöm!
2019. szept. 25. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet en ufó anyuka vagyok de ilyeneken egyaltalan nem parázok. Szerintem abb sincs senmi h belenyultal betegen a szajaba es abba se kett volna semmi ha eszik egy kis papirt. Nem szeretem mindentől ovni a gyerekem hiszem h ezekbol tanul!
2021. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!