Orrszivo - Porszivo?

Figyelt kérdés
Nálatok is harc az orszivás ?
2019. okt. 4. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2019. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Elég nehéz is így normálisan kiszívnom.
2019. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. De én nem is csinálom porszívóval, még fél is tőle a gyerek
2019. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Az első pár alkalom után megértette, hogy jobb utána. Lábam közé "becsípem" a fejét, így a karjai a combjaim alatt pihennek. Most már ő jön és fekszik be önként. Persze kisebb volt, addig lefogtuk (inkább, mint nem kiszívni és szövődmények legyenek). Másfél éves. Épp 3 hete lett vége egy megfázásnak.
2019. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Igen, szörnyű, pedig már lassan két és fél éves, de az orrszivást nem tudja megszokni. Ahányszor meglátja a porszívót, mutogat az orrára.
2019. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze. Egy 6 hónapos nem érti, hogy az ő érdeke. A 3 éves természetesen már más tészta, de ő se rajongott kb. 2 éves koráig
2019. okt. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Sima kézit használok, bőven elég ez. Nem szereti, de nem kell harcolni, lefogni, kínozni...
2019. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
7, inkább örülj, hogy nem volt még rendesen náthás 😂
2019. okt. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. De igen volt. Mind a kettő. A kicsi 1 hete jött ki belőle, tudom, miről beszélek. Sok külföldi országban pl nem is ajánlják, és nem is használják... Olvass utána 😊
2019. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9, nem voltam még olyan országban, ahol ne ismernék és ajánlanák az orrszívót (fekete Afrikát kihagytam, tény), csak annyi a magyar találmány, hogy porszívóra tesszük.


Ha a kézi alatt az orrszívó körtét érted, az semmit se hoz ki valódi betegség esetén, szóval ha megengeded, továbbra is irigyellek, hogy nem tudod, milyen ha nem kap levegőt a takonytól a gyerek ;)

2019. okt. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!