Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Honnan tudom, mikor kell...

Honnan tudom, mikor kell oltásra vinni?

Figyelt kérdés
Kislányunk (első baba) szombaton lesz 4 hónapos. Eddig se láttuk sűrűn a védőnőnket, egyszer jött el amikor hazajottunk a kórházból, aztán mondta mikor menjünk tanácsadásra. A doktornőnk azt mondta legutóbbi 3 hós oltáskor, ahol rota is volt "továbbiakról a védőnő tájékoztat. Hát azóta is tájékoztat 😧 Próbáltam hívni, nem veszi fel...
2019. nov. 6. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg keresni fog. Ha nem talál otthon, bedob egy értesítőt. De magad is rakereshetsz: oltási rend neven
2019. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Az internet a végtelen tudás tárháza. Csak értelmesen kellene használni.

De egyébként mi van ha nem veszi fel? Nincs lábad, hogy elslattyogj a tanácsadóba?

2019. nov. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk elmész hozzá és megkérdezed?

Egyébként sem ártana néha lemérni a gyereket

2019. nov. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Menj el a ligaba, ahol a vd van
2019. nov. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Neten fenn van. Most 4 hósan is lesz egy oltás. Mi a dokival előre megbeszéljük, mikor menjünk következőre. A védőnőnek nem kötelessege értesiteni a soron következő oltás előtt, jobb, ha te tartod észben, mert neki sok kismamája/anyukája van.
2019. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan kellene kapnod oltási tájèkoztatót ( alá is kell írni)


De a gyerekorvos adja be úgyis, érdemes őt kérdezni

2019. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!