Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák hogyan vészelitek át...

Anyukák hogyan vészelitek át ha a gyermeket oltásra kell vinni?

Figyelt kérdés
Nemsoká megyünk a 15hónapos oltásra,és már most tiszta lelki beteg vagyok. Tudom hogy fontos,meg kell,de olyan rossz látni hogy sír a kicsim,és hogy fájdalmat okozunk neki.
2011. máj. 24. 23:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tom, én túléltem mindet. :)


A szomszéd kisfiú szívbeteg, steril szobában él, egy éves. Ki sem viheti a levegőre, gépekhez van kötve. Az ő anyja lelki betegségét jobban meg tudom érteni.

2011. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Eltúlzod.
2011. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Rossz, persze, de vannak dolgok, amiket fapofával tűrni kell.


Arra vigyázz, hogy te ne mutasd ki mennyire aggódsz, mert átragad a gyerekre.

2011. máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
57%
Ne izgúlj ! Ezen mindenki átesik és semmi bajuk nem lesz !
2011. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Első válaszolóval mélyen egyetértek!


Átesett a babád már pár oltáson, azokat is túlélted, nem?!

A baba fél óra múlva semmire se fog emlékezni, lesz majd 1 hét múlva egy kis láza és ennyi.De az is előfordulhat, hogy nem lázasodik be.

2011. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Orvosként sok bajom van az ilyen hisztis mamákkal.

Sajnos a gyerek már pánikban jön be a rendelőbe, mert az ekkorák azonnal megérzik az anyjukhangulatát és átveszik.

Volt már, hogy egy sima vizsgálathoz is ki kellett tessékelnem a kedves mamát.

Jobb lenne a ha értelmesen,ésszel szeretnéd a gyereked és nem majomszeretettel. abbólnem lesz semmi jó.

2011. máj. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből sosem csináltam ügyet. Persze mindig volt egy pici sírás szuri után, amit két puszival meg egy kis ölelgetéssel el is mulasztottam mindig :) Nem is fél a szuritól, maximum próbál alkudozni, hogy "Anya, inkább nem kérem.", de semmi hiszti nincs előtte, pedig mindig megmondom, ha szurit fog kapni.
2011. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van ahogy az előttem szólók írták.

Én soha nem csináltam ügyet belőle, mert nem ez a világ vége. kellemetlen, egyet értek, de azért tragédiát sem kell csinálni belőle.

Nekem egyébként még csak nem is pityeregnek a gyerekeim. A kicsi egykedvűen ül vagy fekszik, még a szája sem görbül le. A nagy 3 éves korától, elpityeredik, de igazándiból ő sem sír. Soha nem kell mégcsak lefogni sem őket. Felkészítem őket előre, megbeszéljük mi lesz.


Még zárójelben, cukorbeteg a nagyfiam, naponta 10-szer mérem neki a cukrát és kap kétszer-háromszor inzulint. Mondjuk nem sír, pedig fájdalmasak a szurik. De így van ahogy első írta (mert sokan sajnálkoznak az utcán meg előadják a drámát 3 felvonásban) lehetne leukémiás vagy lehetne szívbeteg. Ez a napi pár szúrás legyen élete legnagyobb problémája. Boldog leszek. És kicsit sem lelki beteg.

2011. máj. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém is holnap kapja a 15 hónapos oltást. Hát én biztos rossz anya vagyok, de nekem eszembe sem jut ezen parázni... és a többi oltásnál sem voltam lelki beteg :(
2011. máj. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ha nem kap oltást akkor milyen beteg lehet és az milyen jó, hogy nem kell átélni majd, cserében egy pillanatnyi fájdalomért.

Pl most esett el és csúnyán felhorzsolta magát a gerkőc éj ilyenkor jó tudni, hogy kapott tetanusz injekciót.


Amúgy a kicsik többsége nagyon jól bírja, de ha te ideges vagy az átragad rá és megérni így neki is rosszabb lesz.

2011. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!