Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Védőnőnél és orvosnál nagyon...

Védőnőnél és orvosnál nagyon fél a 21hós kislányom, van esetleg bevált trükkötök hogyan nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Már egész pici baba korában kezdődött, szinte az első szuri után, minden alkalommal sírt mikor az asztalra fektettem, utana már vetkőzésnél, mérésnél, mostmár ahogy belépünk a rendelőbe. Az orvos mindig megszól, hogy miattam van mert szorongok és érzi a gyerek. De nem hinném hogy ez vagy csak ez a baj... persze nem jó érzés mikor látom mennyire fél, de szerintem ez természetes, és mindig igyekszem nyugodt maradni nyugtatgatni, de meg se hallja olyankor úgy üvölt. Ők sem nagyon próbálkoznak előtte kicsit barátkozni vagy bármi, csak rögtön lefogni szuri es kész. :(

2020. jan. 24. 22:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
Egy állat az orvosotok! Fogalma nincs a gyereklélektanról! Ne gondold, hogy mind ilyen!
2020. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
utolsó elöttivel egyetértek! Amit behozott magyarba példaértékű. és úgy hallottam hogy nagyon jó doki.
2020. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!