Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig tart ez az egész,...

Reyka kérdése:

Meddig tart ez az egész, mikor aggodjak? Kórház?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kislányom 16 hónapos 4 napja megy a hasa de olyan szinten hogy napi 8kakis pelus van és nagyon budos szagú. Voltam vele tegnap orvosnál nem látott semmit rajta. Nem lázas, nem bágyadt, ő szerinte nincs kiszaradva. Annyi hogy piros a torka. Inni iszik, nem azt mondom hogy 2 litert de azért a fél meg van egy nap.. Enni is csipeget. Amikor jön a kaki már sír. Napi egyszer kap pro kidet. Mi lehet ez vagy mikor kezdjek aggodni.
2020. jan. 30. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Piros a torka. Vírus. Adjál neki smectát, hogy kicsit megfogja a hasát, mert a pelenkakiütés fájdalmas, ami hasmenésnél szinte borítékolható. Pár napig csak kekszet, ropit, vizet, főtt krumplit párolt csirkemellet egyen. Illetve hasfogó gyümölcsöt. Alma, banán.


Nem lesz gond. Ezzel ne vidd kórházba, mert ott csúnyább dolgokat is elkaphat a többi gyerektől, és az lesz a legkevesebb problémád, hogy megy a hasa.

2020. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várjál... inni iszik és nem bágyadt ami jó. Ha csipeget az meg pláne. Még biztos várnék.
2020. jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem aluszékony, nehéz felébreszteni, beesett a szeme alatt, fáradt,kedvtelen akkor vinném be a kórházba.

De nálunk ilyenkor alapesetben a doki rögtön adja a székletmintához való tartályt.

Plusz jön a hétvége, ha nem javul holnapig semmit akkor egy telefont is megér a háziorvosnak a további teendőkről.

2020. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a kommenteket. Örülök hogy nem a hurroggást kaptam :) természetesen nem Aluszékony ugyanúgy napi 1x alszik délben szokásos 2 órát.. Azon kívül se többet. Jó kedvű. Csak ez a sírva kakilo sztori rémisztő :( remélem hamar túl lesz a kis Pocak rajta :(
2020. jan. 30. 13:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem anno a 11honaposomnak normaflort ajanlott a doki neki is 8-10kakis pelusa volt egy nap. Par napig adtam azt helyre jott tolle
2020. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérjetek tenyésztést, ehhez kell egy tartály (gyógyszertári szekletminta tartaly), a gyerekorvoshoz menj el beuraloert es ÁNTSZbe vidd be, 1 nap alatt a dokitoknak megy az eredmény. Péntek van, hétfőre meglesz és ha 7vegen se lett jobban, tudod majd, mi tenyészett ki.
2020. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!