Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » én 17 hetes terhes vagyok és...

én 17 hetes terhes vagyok és 22-én éreztem remegést odabent 23 már szinte egész nap. Azóta nem. Ez az első terhességem valami baj van vagy csak lusta mozogni? Mások szerint ez természetes és mondták ne aggódjak.

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
így van,ne aggódj.ilyenkor még pici,el tud bújni.pl én csak a 20. hét környékén éreztem mozogni a babámat.
2010. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggodj! ilyenkor meg pici, majd 30 het kornyeken mar folyamatosabban fogod erezni. Neha en most sem erzem 37 hetesen, pedig a ctg mutatja, hogy mozog
2010. márc. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, első terhességemnél a 17.héten éreztem, hogy mozog a babám, kb 1 héten át. Aztán 2 hétig teljes csönd! Semmit nem éreztem! Aztán a 20.héttől viszont minden áldott nap!

Türelem türelem, tudom, hogy nehéz, de kitartás!

2010. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: Nálam majdnem ugyanez volt. 16 hetesen éreztem, hogy egészen lent kaparászik 1 hétig, aztán eltünt. A 20. hétben jött elő megint, és akkor már rúgásokat éreztem. Most 22 hetes vagyok. Vannak lusta és nagyon pörgős napjai is.:D

Boldog babavárást.

2010. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!