Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a véleményetek a homeopátiá...

Mi a véleményetek a homeopátiás oltáskivezetésről? MMR oltást hogyan kell kivezetni? Van szerintetek ennek pozitív hatása?

Figyelt kérdés

2020. febr. 18. 13:16
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Először is huh...hát itt nagy gondok vannak az értő olvasással😃

Bár senkinek semmi köze hozzá de én pont nem vagyok oltásellenes, sőt!!! Eddig és ezután is beadattunk és beadatunk nem csak minden kötelező de választható oltást is.

Én azt olvastam ahogy valaki írta is, hogy az oltáskivezetés gyengítí az oltások negatív hatásait (nyűgösség, láz, stb.)


Egyébként én sem tudom hogy hiszek-e benne, ezért akartam ERRŐL 🙄 értelmes véleményeket kapni.

Hát nem igazán sikerült.

Aki megértette a kérdést és normálisan válaszolt, annak köszönöm.

2020. febr. 18. 14:32
 12/19 anonim ***** válasza:
11%
A miről? Jesszusom 🤦🏻‍♀️
2020. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Beleírod egy kérdésbe, hogy homeopátia és értelmes válaszokat vársz? Kérdezd meg azt is, hogy fogjunk be unikornist meg mit adj enni a pegazusodnak.
2020. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

Akkor a te szinteden:

Az oltáskivezetés hülyeség. Nem is nagyon értelmezhető, miért kell kivezetni az oltást? Nem, szerintem nincsen pozitív hatása. Szerintem sok gyerek kibírta már, hogy nyűgös volt az oltástól, vagy volt egy kis láza. Ez kb. ezerszer jobb mintha elkapja a kanyarót. Ha lehetne csökkenteni ezeket a mellékhatásokat, akkor az összes gyerekdoki ajánlaná.

2020. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdes3dre válaszolok. Nem hiszek benne. Szerintem csak egy reklámfogás, hogy minél több pénzt lehúzzanak az emberről.
2020. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%

13


A Stodal is egy homeopátiás szer(köhögésre való).Van akinek beválik, van akinek meg nem.Attól, hogy szerinted kamu és tuti semmi haszna attól még az aki megcsináltatta esetleg ezt a kivezetést és működött, nem volt nyűgös a gyerek és nem lázasodott tőle, az meg a világ legjobb dolgának gondolja.Mi pld kerültünk a 3 hónapos gyerekkel kórházba is oltási mellékhatás miatt(10000-ből egy kerül hasonló helyzetbe mi meg megnyertük) ezért is olvastam anno utána, hogy mi az.Az egy másik dolog ,hogy aztán nem alkalmaztuk.Engem az erről olvasottak nem győztek meg.De ez egy tök ártatlan kérdés amire idejöttetek és lekezelően válaszoltatok, holott volt aki nem is tudta miről véleményez és még visszajön gyorsan rúgni a kérdezőbe, mert nehogy már ne neki legyen igaza.

Sorry ,rengeteg kérdésnél flegma a kérdező és megérdemli, hogy beleálljanak na itt pont nem.Kellemes napot.

2020. febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Stodal - már maga a szirup része is jó köhögés ellen, régi praktika az égetett cukor tea, szóval nem feltétlenül a homeopátia használ benne.
2020. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
34%
A Stodalban alkohol van. Komolyan ezt adjátok a gyereketeknek, de rendes gyógyszert nem?
2020. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem gondoltam, hogy ekkora kifejtést szeretnél..


Véleményt 2 szóban leírtam.


Bővebben:

Nem, nem hiszek a homeopátiában.

Szerintem az egész sarlatánság.

Vannak benne jó készítmények, de ezek a homeopátiától függetlenek,


Úgy gondolom, hogy konkrétan oltás mellékhatásait nem gyengítik..

A gyerekorvosunk foglalkozik homeopátiával is, nem ismeri a véleményemet, mégsem ajánlgatta oltásra..


Másrész semmi baja nem volt az MMR-től..

Ha használtam volna homeot, akkor lehet arra fogtam volna, hogy amiatt..

2020. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!