Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam holnap kapja a 3 hos...

Kisfiam holnap kapja a 3 hos oltást, viszont 1 hete antibiotikumot szedek, fájdalomcsillapítókat,2x voltam fogászati kezelésen a héten, elég sok gyógyszer ment át rajtam. Csak szopizik, lehet gondja emiatt vagy érdemes tolni az oltást?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer szedése előtt szóltál hogy szoptatsz? Az oltás elott szólj erről. Ne Nem tartja jó ötletnek nem engedi
2020. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*ha nem tartja jó otletnek
2020. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Mindenképpen beszéld meg a gyermekorvosal!

De egyébként miért szoptatsz, ha ilyen gyógyszereket szedsz?

2020. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert kicsi a gyerek es alapból szoptattam, nem volt tervbe, hogy középfülgyulladásom lesz
2020. febr. 26. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
A hazi orvosnak kellett volna jelezned hogy szoptatsz es neki olyan gyogyszert kellett volna felirnia amit szoptatas alatt is lehet.
2020. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jeleztem. Olyan a szer. Curam duo. Elvileg lehet szoptatás alatt. De attól még féltem a babám.
2020. febr. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!