Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Folyamatosan herpeszes! Mi a...

Folyamatosan herpeszes! Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
7 eves kisfiamnak hajlama van rá. Az egy dolog.. De megelőzésképp C vitamin lizint is kap,.kúraképpen de mar egy ideje... Nem tudom mar mit tegyek...

2020. márc. 1. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
8%

Viszi a sajat kest villet kanalat poharat?

Mert ahol eszik iszik nincs jol fertotlenitve

2020. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos ha már egyszer benne van a testében a herpeszvírus, akkor nincs mit tenni, ha egy kicsit legyengül az immunrendszer, azonnal kijöhet rajta, akár többször is, mint írtad. Vitamindús étrend segíthet, más nem igazán. Az immunerősítőként reklámozott termékeknek ne higgy, nincsenek ilyenek.
2020. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos nem nagyon tudsz mit kezdeni ezzel. Én felnőttként is szenvedek vele. Amint kicsit gyengébb az immunrendszerem vagy beszedek valami vírust, egyből kijön. Sok vitamint javaslok én is, de ne készítményeket vegyél hanem gyümölcsöt, zöldséget. Nálam ez működik, de persze nem 100%-osan.
2020. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tüneti kezelést tudok csak ajánlani, mást nem nagyon lehet vele kezdeni. Az idő meg fogja oldani, egy idő után egyre ritkábban fog kijönni. Iskolában ahol mindig van valaki aki beteg és folyamatosan kapja az új immungyengítő betegségeket pláne lehetetlen.

Nekem van már bevett módszerem amivel 3 nap alatt ki lehet nyírni. Az első fontos dolog a jegelés napi 2-3 alkalommal amint látszik, hogy ki fog jönni. A kamilla teás borogatás is jó, az leszárítja. De ugyan így jó az almaecet is. Én ezt a hármat szoktam használni. Az ilyen herpesz elleni kencék nem sokat érnek pont azért mert kencék és az lenne a cél, hogy leszáradjon a herpesz. Meg nyilván ilyen alapvető dolgok, hogy ne nagyon érintkezzen mással aki herpeszes mert attól is kijöhet neki stb.

2020. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Evvel sajnos nem tudsz mit kezdeni. Az én fiam már régóta küzd sajnos ilyennel. A volt gyerekorvos azt mondta rá,hogy ilyenkor elkap valamit,legyengül a szervezete,és itt jön ki. Hol elmúlik,hol visszajön. Pár nap alatt helyre szokott jönni, maximum 1 hét.
2020. márc. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!