Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Annyira egyedül érzem magam....

Annyira egyedül érzem magam. A folyamatos betegségek és az aggódás teljesen felemészt. Más is van így?

Figyelt kérdés

Kedves anyukák,


Mióta a nagyobbik lányom elkezdte az óvodát, többet vagyunk itthon mint az oviban. Ráadásul a kisebbik is folyton elkapja. Egyszerűen ez a helyzet végeláthatatlan. Nem látom a végét egyszerűen. Mindig van valami. Nagyon aggódós típus vagyok, egy perc alatt rám lehet hozni a pánikot, persze amikor gond van, el kell őket látni akkor teszem a dolgom mint ahogyan kell, de sokszor azt érzem, hogy nem bírom. Az állandó orvoshoz járkálás, a sok gyógyszertárban elköltött pénz... immunerősítők, vitaminok... Más is van így ezzel? Vége lesz ennek valamikor? :(


2020. márc. 5. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen vége lesz. Az első pár év a suliig erről is szól. Kitartás.
2020. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, vége lesz, meg fog erősödni az immunrendszere, s bár rossz, de szükséges rossz, pont a sok betegség fogja erősíteni. Kiegyensúlyozott táplálkozás és próbálj minél többet "mozogni" a kicsivel (lehetőleg a szabadban ha az idő majd engedi).
2020. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor amikor mindket gyerek iskolas lesz akkor kevesebbet lesznek betegek, idovel erosodik az immunrendszeruk.

Ezen szinte minden szulo atmegy. Nekunk ikreink vannak letezo minden virust bacit pollent elkaptak. Veluk egyutt mi is.

Volt olyan honap amikor 100 ezer felett hagytunk a patikaban penzt.

2020. márc. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Sokáig nálunk is ez volt. Tudnék mesélni... Mostmár sokkal jobb a helyzet,hogy iskolás meg nagycsoportos.
2020. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ohh nálunk a kicsi kapott el minden vírusos nyavalyát. Kértem a dokitól immunerősitő kúrát, azota ha el is kapja sokkal enyhébb, de pl mar nem náthásodik be, nem köhög hetekig és jobb.

De sajnos ez ilyen. En is ráparaztam az elsonel, de már higgadtan kezelem.

2020. márc. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolj arra ilyenkor, hogy milyen szerencsés vagy. Mert nem születésétől hordod a gyereket 100féle dokihoz!

Csak a gyerekbetegségeken esnek át. Ez pedig normális.

Ahogy anyósom szokta mondani, "így nőnek fel".



Én átlag hathavonta megyek kórházba a gyerekkel egy hétre. Most 4 éves, tegnap kezdtük megint, ez a 8. alkalom. Csak most nem kell befeküdni.


Szóval gondolj arra, hogy lehetne rosszabb is!

2020. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!