Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Panelban élünk, két kisgyerekk...

Panelban élünk, két kisgyerekkek, ebben a virusos időszakban most akkor ne is menjünk ki az utcára sétálni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 06:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
De, csak tartsátok a távolságot, ne menjetek forgalmasabb helyekre. Szerintem.
2020. márc. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hogyan oldjátok meg a vásárlást? Én eddig két gyerekkel mentem boltba. A férjem nincs itthon, dolgozik.
2020. márc. 14. 06:45
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Menj gyerek nélkül, ha a férjed haza ér, vagy menjen ő.
2020. márc. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem ez hülyeség! Nagyon túlreagálták ezt a dolgot. Szándékos pánikkeltés van. Politikai és gazdasági oka volt annak, hogy ezt az egészet Kínából indították, de szerintem nincs akkora baj, amit valójában mondanak.
2020. márc. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez mind bennem is felmerült...
2020. márc. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
De igen, csak ne zsufolt helyekre. Online vasarolok. Nemcsak emiatt mondjuk, eddig is. Csak gyumolcsot, zoldseget es hust veszek a piacon, a tobbi a sparbol rendelem. Szinten ket gyerek. Ha ugy alakul, persze beugrunk a boltba, ha kell valami eppen, de a nagybevasarlast csakis online
2020. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%

Spar tesco auchan online rendeles

A friss arut piacon

2020. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Igen, én is online rendelem. Figyelj, mi a Corvin sétányon lakunk, itt sorra ki vannak ragasztva az ajtókra a cetlik h önkéntes karantén. Én személy szerint azért parázok, nem viszem ki a gyereket. Én is maszkban megyek ki ha muszáj... De itt mindenki más is kesztyű maszk komboval megy a plazaba is.


Amit tudok online rendelem, amit nem pl pekaru stb, azt akkor veszem meg ha apa hazaer, vagy ő maga hazafelé megveszi.

2020. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi Lidlben vásárolunk. Este 10-ig nyitva van, mi azt találtuk ki, hogy este 9-fél 10 körül már alig lézeng egy-két vásárló, a férjem akkor ugrik majd el a heti nagybevásárlásért. Eddig is alakult úgy néha, hogy késő este, munkából hazajövet ugrott be szinte zárórában, és alig volt vásárló.
2020. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Legyen nálad egy bot! Ha valaki egy méternél közelebb lép hozzád, azt üsd! Nem vicc! A bíróság fel fog menteni, ha beperelne, ugyanis támadásnak, sőt terrorizmusnak veheted a közeledését, hiszen nem tudhatod, hogy nem direkt akar-e megfertőzni a vírussal!


Nem viccelek, jogász barátaim játszottak a törvényekkel és azt mondták, simán védhető lenne a dolog a mai magyar jogrend szerint! (Nyilván senki nem csinálja meg, de jogilag ki lehetne hozni a fenti tényállást :D)

2020. márc. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!