Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Panelban élünk, két kisgyerekk...

Panelban élünk, két kisgyerekkek, ebben a virusos időszakban most akkor ne is menjünk ki az utcára sétálni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 14. 06:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A szabad levegő és a napfény a legjobb, mindenképp kimehettek. Vásárlást a legkevésbé forgalmas napszakban próbáljátok megoldani.
2020. márc. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ti viszitek játszótérre a gyereket? Mi eddig vittük, de nem tudom mi lenne a jó döntés. Kéne is vinni, mert ha nincs lemozgatva, elviselhetetlen a gyerek, de félek is a vírusoktól. Tegnap is tele voltak a játszóterek gyerekekkel.
2020. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én viszem, de igyekszem a kevésbé látogatottak közül vàlasztani.
2020. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne ha szállítana ide a spar, tesco, auchan vagy bármi, pedig megyeszékhely vagyunk....
2020. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Vidéki városban élünk itt nem szállít házhoz semelyik bolt. Én játszótérre nem viszem őket.
2020. márc. 14. 09:33
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy most ilyen helyzet áll fent, nem kell bezárva lenni. A gyerekeknek is kell a friss levegő, pláne ha jó idő van. Mi is tömblakásban lakunk, de kimegyünk sétálni, vagy hétvégén kirándulni például természet közeli helyre, ahol nem fordulnak meg tömegesen. Játszótérre már mi is megfontoljuk. Max elnézünk arra, ha sokan vannak, inkább másfelé sétálunk. Boltba vagy én vagy párom megy.
2020. márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Itt a városban reggel láttam anyukákat kisgyerekkel, babakocsival. Ugyanúgy mint eddig. Friss levegőre szükseg van. Vagy te vagy a férjed menjen vasárolni.
2020. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Játszótérre inkább nem megyünk, inkább az erdőbe, tó parta, sétálni, biciklizni, rollrezni.
2020. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!