Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások

A kérdés

Ti mivel véditek a gyereketeket a koronavírustól? Mi immunotrofinat szoktunk venni, vélemény?

márc. 26. 13:14  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Én is immunotrofinat adok a kicsiknek, szerintem teljesen jó!

Béta glükán van benne, az gyorsítja az immunrenedszert. Mondjuk én adok mellé D vitamint is, főleg így, hogy nem tudunk annyit kimenni.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/16Időpont márc. 26. 13:15 Privát üzenet

Ugyanazt kapják amit eddig.

Immunotrofina+eskimo kids+c vitamin+d vitamin

ha egészségesek, akkor heti egyszer probiotikum és három naponta krauterblut szirup

A válasz 60%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/16Időpont márc. 26. 13:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hú, ez jól hangzik!

köszi!

te mennyiért veszed amúgy? nálunk patikába 4300 már... :(

# 3/16Időpont márc. 26. 13:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mot találtam webshopban egész jó áron!

[link]

mondjuk azt néztem, hogy sokára szállítanak, gondolom leterheltek..

# 4/16Időpont márc. 26. 13:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

ez az eskimo kid nincs fent sajna

# 5/16Időpont márc. 26. 13:22 Privát üzenet
Eskimo kid-et kap, idegrendszeri éretlenségre, nem túl hatásos, immunerösitésre pláne nem jó szerintem, néha kap egy kanál marslakocska vitamint, mindennap egy csepp d vitamin és iszik tejitalt napi kétszer, abban is van vitamin. Ezeket mindig kapja, a koronavirus ellen nem látom értelmét, hogy, adjak bármi mást.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/16Időpont márc. 26. 13:31 Privát üzenet
Azzal, hogy itthon vagyunk.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/16Időpont márc. 26. 13:34 Privát üzenet

Ez enyéim is immunotrofinát kapnak, de többet szerintem nem veszek, a sokadik üvegen vannak túl, de ugyanúgy állandóan elkapnak valamit

C vitamint kapnak még, a hátsó kerten kívül pedig máshová nem mennek

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/16Időpont márc. 26. 13:34 Privát üzenet
Zöldség, gyümölcs és menjenek ki a kertbe, főleg, ha süt a nap a d-vitamin miatt. Nekem sajnos nem nyelik le a vitamint. Viszont szerencsém van, mert szeretik a zöldségeket.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/16Időpont márc. 26. 14:36 Privát üzenet

Azzal, hogy itthon vagyunk.

Amúgy kapja a szokásos béres cseppet c illetve d vitamint. Ezt már a vírus előtt is kapta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/16Időpont márc. 26. 14:59 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Immunotrofinát gyógyszertárban vagy gyógynövényboltban tudom megvenni?
Aki adja az immunotrofinàt a gyerekének ad még mellé C meg D vitamint is?
Kisfiam 2éves.4hete kapott augmentint. Utána jöttek ki neki piros pött yök a karján, lábán. Most kap még probiotikumot, immunotrofinát. Meg kapott fenistil cseppet. Lehet tejallergia?
Aki Immunotrofinát ad a gyerekének, az éhgyomorra adja teljesen, vagy teát ihat előtte. És mennyi idő múlva ehet utána?
Immunotrofinat bele lehet keverni valamibe? Lattam, hogy ehgyomorra kell, de megis adja valaki maskepp Es ha igen hasznal e ugyanúgy? A ketevesem sírba veszi be.
Immunotrofinát adhatom akkor a kislányomnak, ha Prospan szirupot kap és beteg?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Betegségek, oltások rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!