Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti mivel véditek a gyereketeke...

Ti mivel véditek a gyereketeket a koronavírustól? Mi immunotrofinat szoktunk venni, vélemény?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 13:14
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Nekem elmagyarázta két gyerekorvos is, hogy rohadtul nem mindegy, hogy kap-e valamit vagy sem, mert ha el is kapja a fertőzést, enyhébb lefolyású akkor, ha kap (immun)támogatást.

És egymástól független volt a két orvos, az egyik a gyerekorvosunk, a másik a barátnőm.

Ez a hatóanyag pedig meggyorsítja az immmunsejteket, szóval, ha meg is betegszünk, segíti az enyhe lefolyást.

Jelenleg a D vitaminnal kapcsolatban is olvastam hasonlókat.


Mi is itthon vagyunk természetesen, és nem a játszótéren tengődünk.


Mindenkinek köszönöm a tippeket!

2020. márc. 26. 16:33
 12/22 A kérdező kommentje:
Csak azon gondolkodtam, hogy lehet kéne még valami mellé. De szerintem akkor +C vitamin +D és akkor jók vagyunk.
2020. márc. 26. 16:36
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Én multivitamint, c vitamint és d vitamint adok a lányunk a.


Most várandós vok, és a nő gyóg, ászom javasolta (még a Vírus előtt) h szedjek én is plusz d vitamint, mert gyulladáscsökkentő hatása van.

2020. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Béres csepp + C-vitamin + D-vitamin.

Legnagyobbnak Multivitamin + C-vitamin + D-vitamin.

2020. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Szerintetek immunotrofina mellé adjak multivitamint?

Mert az okk, hogy az immunotrofina meggyorsítja az immunsejteket, de lehet egy alap vitaminizáció is segíthetne.

2020. márc. 27. 10:09
 16/22 Coffelia ***** válasza:
Napi egy 100mg-os C-vitamin rágótabletta és 2 csepp Vigantol. Minden nap nyers gyümölcs és zöldség. Alapvetően sem kap el szinte semmit, pedig már ovis szeptember óta, nálunk ez a hírhedt betegeskedés teljesen kimaradt.
2020. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy koronavírusos tüdőgyulladás esetén a saját immunrendszered öl meg??


Citokin reakció= a begőzölt IMMUNSEJTEK elpusztítják a tüdősejteket.

2020. ápr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Olvass utána nyugodtan. Nem írtam valótlanságot.


Amúgy az én lányom Vitacolant kap.

2020. ápr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

a vitacolan nem csak étvágynövelő?


linkelhetnél valami hiteles forrást erre

2020. ápr. 21. 18:45
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Bérescseppet szed, gumivitamint és D vitamint.
2020. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!