Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi hányás után vinnétek...

Mennyi hányás után vinnétek egy hat hetes babát orvoshoz?

Figyelt kérdés
Elég bukós lett mostanában a babám, főleg akkor szokott, amikor evés után nyomja ki a kakit, és az erőlködéstől fent is jön. Tudom, hogy ez nem kóros, azonban az előbb valamiért nagyon sokat sírt, és egymás után többször is jött fel neki tej, de már a félig megemésztett, legalább 4x. Ez vajon az erőlködéstől, sírástól lehetett, vagy azért sírt, mert hányingere van? :( most megint szopizik, gondolom kiürült a gyomra...
2020. ápr. 5. 13:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy két három napja alig tud nappal aludni, folyton ficereg, 10 perc után felkel, én ezt annak tudtam be eddig, hogy sok levegőt nyel, mert még fél órával éves után is szokott böfögni...
2020. ápr. 5. 13:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább azért sírt mert fájt a pocija. Emeld meg az ágyát hogy ne vízszintje feküdjön az segíthet. A többit meg az orvostól kellene megkérdezni.
2020. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én felhívnám a gyerekorvost. Abból nem lesz baj. Ő pedig segít eldönteni, hogy mi ez.
2020. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sok sírás még a növekedési ugrástól is lehet.
2020. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy hányás után, de a tiéd még egyszer sem hányt.
2020. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor hogy néz ki egy hányás?

az a baj a szerencsésen kiválasztott orvossal, hogy ő mindenre ezt mondja: "mennyit eszik? le kéne mérni, tuti túleszi magát" szerinte mindenre ez a magyarázat.

egyébként én is a növekedési ugrásra gondoltam a ficergés/nyöszörgês, sírás és rengeteg mellre kéredzkedés miatt, csak közben ott van a gondolat a háttérben, hogy mi van, ha beteg


azóta a mellkasomon alszik egyébként, kíváncsi vagyok mi lesz ha felkel lassan. ha még egyszer ez lesz tuti felhívom az ügyeletet

2020. ápr. 5. 14:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha betegség miatt hánynak, társulna hozzá hőemelkedés, láz is szerintem.

Várj pár napot még!

2020. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nézem, nincs neki szerencsére :)
2020. ápr. 5. 14:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is mérsz minden szopást, de hetente egyszer fürösztés előtt mérd meg. Ha gyarapszik, olyan nagy baja nem lehet, ha stagnál a súlya, esetleg fogy, azt jelez az orvosnak.
2020. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!