Lombikosokhoz! A rosszabb minőségű embrió fejlődése és megtapadása a méhnyálka hártyán nehezebben megy?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt ET-n, és az orvos nem volt elájulva a petesejtek minőségén, azt mondta próba szerencse. 11 tüszőből csak 3 petesejt maradt meg, de ezek sem túl szépek. Amit nem kérdeztem meg, de ennek is ugyanolyan esélye van ettől függetlenül, hogy nem első osztályúak?

2019. szept. 6. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlstimulálásnál gyakori. Nem sajnos ezek ritkábban osztodnak normálisan.
2019. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de azt mondta az orvos, hogy egyébként is örüljek, mert ritkább az amelyik "közel a tökéleteshez" petesejt.
2019. szept. 6. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem stimulálnak túl egyaltalán nem ritka.
2019. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 northplace ***** válasza:
100%
Az hiszem a /3-asokat még visszaültetik, de igen, a megtapadás valószínűsége csökken.
2019. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány napos és hány sejtesek voltak?
2019. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha jól számolom 4 naposak és nem tudom hány sejtes.... Milyennek kellene lennie?
2019. szept. 6. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A leszívás napja nem számít.

Én 3 naposan kaptam vissza egy 7 és 8 sejteset. Egyikük velünk maradt 😊


Mivel a kocka már el van vetve, így nincs is értelme kattogni. Tegyél mindent úgy, ahogy a doki mondja és maradj pozitív. 😉

2019. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Különben többedszerre olvasom itt, hogy a hiperstimuláltakat leírják, hogy abból úgyse jön ki jó petesejt.... Hiperstimulált lettem, PCOS miatt, és elsőre sikerült azzal a kis vacak kég megmaradt embriómmal. Több anyukát és kismamát ismerek, akinek hiperstimu ellenére seemmi baja nem lett és szépen megtapadt. Szerintem mindenki más és más. Lehúzni valakit, mert több tüszője lett, nem jó, nem előremutató. Bocsi de ez a tapasztalatokat alapján kijött.
2019. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 northplace ***** válasza:
78%

8 sejtes a legjobb egyértelműen, de emellett van töredezettség mutató is. Ha /2-es az már jó.

kedves #8, szeretnék neked gratulálni! Ne vedd a szívedre ezeket, valakinek meg túlságosan alacsony az AMH-ja, és küzd azért, hogy legyen 1-2 épkézláb pötyi:)

2019. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!