Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valoban tejfeherjeallergiaja...

Valoban tejfeherjeallergiaja lenne?

Figyelt kérdés

Valoban tejfeherjeallergiaja lenne?


Tejfeherjeallergiara tippelt nala a gyerekorvos.


2 tunete van. : 1.ekcema 2.reflux


(vëres hasmenes.. Hasfajas stb) nincs. 🙏


4 honapos koraba vittem el eloszor dokihoz ezekkel a tunetekkel.


Felirta neki a Pepti Syneot illetve egy meregdraga) 95€)s borgyogyaszati ekcëmara valo kremet illetve furdetot. Az ekcemaja elmulott de a refluxa rosszabbodott. ( vagy a pepti segitett vagy a krem? 🤔)


Vissza a dokihoz. Novalac Allernova AR. Ugyanez.. Ekcema nuku, a bukas viszont napi szinten 20x..ruhamosas,felmosasbol all a nap meg oltoztetesbol.


Egyik tejfeherjementes tapszer se mulasztja el a refluxot. Ugyhogy arra szantam el magam, hogy a NAN AR-t kapja, ami szinten hypoallergeen tapszer. Viszont, mint tudjuk a hypoallergeen tapszer szart nem er a valoban tejallergias gyerkocoknel. Amniosavas nekik a legjobb.


Mar 7 uveg (180cc) tapszert ivott meg a NAN AR-bol. Ekcemaja egyelore nem jott elo (ugyanugy kenem a draga kenceficevel.)

Refluxa latvanyosan javult. Napi 4-5x bukik ami nalunk rekord...


Kerdesem ezek utan : Ha valoban tehëntejallergiaja lenne, akkor 7 uveg tapszer utan, ami nem tejfeherje mentes, elo kellene hogy jojjon az allergiaja? 👀


Hozzateszem: Lukas 5 honapos, 8300 gram es 69 cm. Teljesen okes ezen a teren. 🤔😘

Koszi ha valaszoltok. ❤️🙏



2020. máj. 14. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ezek a tünetek vannak, az ekcéma elmult a reflux maradt, mondjuk bírható...azt mondják ezt kinövik. Én nem mernék más tápszerrel próbálkozji mert asztmát stb sok mindent okozhat ha az, és nem tartjàk a dietat. Ketsegeim nekem is vannak, de 1 évig biztos tejmentesség aztan a gasztrós megmondja.
2020. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!