Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van itt olyan aki csak kétszer...

Van itt olyan aki csak kétszer kapta meg a meningicoccus c elleni oltást?

Figyelt kérdés
Kisfiam betöltötte a két évet, a napokban vettem az észre miközben az oltási könyvet néztem, hogy csak kétszer kapta meg az oltást. Nem értem, hogy maradt el. Eddig mindig szóltak a rendelőbe az esedékes oltás előtt. Mivel két éves így már nem jár támogatás.
2020. máj. 29. 13:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hány hónaposan kapta az elsőt? ha betöltött 4. hónap után akkor elég a 2 oltás.
2020. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

3-at kapott a lányom, de nekünk nagyon mázlink volt születésnapja előtt 2 nappal váltottam ki, akkor mondta a patikus, hogy ha később megyek drágább lett volna.

Amúgy érdekessége ennek az oltásnak is, hogy mikor beadattuk azt nem mondták, hogy élete végéig nem ad védettséget, 25 éves korig 5-6 évente ajánlanak 1 emlékeztető oltást.Ha nem olvasok utána hülén halok meg...

2020. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2es egyik oltás sem ad életre szóló védettséget, idővel mindegyik védelme gyengül, az orvosok elvileg 14 évet garantálnak.
2020. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyik oltàs sem ad èleten àt tartò vèdelmet. Teljesen vàltozó, hogy kinèl mennyi ideig ad vèdelmer, az is előfordul, hogy egyàltalàn nem!
2020. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kapott egyett három hónapos korában és egyett öt hónaposan
2020. máj. 29. 15:22
 6/15 anonim ***** válasza:
Nyilván.Viszont azt se mondja senki, hogy 25 éves koráig jó ha 5-6 évente kap emlékeztető.Erre írtam amit.Nincs normális tájékoztató,kapsz egy papírt mire jó,az már nincs rajta hogy meddig ,,hat" mert ugye nincs garancia, hogy az oltás ellenére nem kap el ilyet,meg az sem hogy hány ismétlő hány évente...
2020. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez a 300ft-os doboz áras? Mert abból mi is kettőt fogunk kapni. Nem is volt szó 3-rol egyáltalán. 🤔
2020. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen arról van szó. Elvileg három részből áll. Én is teljesen abban a hitben voltam hogy csak kettő oltás lesz. Aztán úgy lett gyanús, hogy az egyik ismerősöm gyermeke most kapja a harmadikat. Én meg csak néztem nagyokat.
2020. máj. 29. 16:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Hat ez fura... a kisfiam kapott egyet 3 hónaposan és egyet fog 5 hónaposan a jövő hónapban. Tegnap voltunk oltáson, megkapta az utolsó rotat és még mondták is, hogy a jövő havi után egy darabig nem lesz választható oltás. Hàt ezt akkor nem értem.
2020. máj. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9 vagyok. Most megnéztem az oltási kisokosomat, amit az orvostól kaptam és az is 2-t ír a c-re. A B-re ír 3-mat.
2020. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!