Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mit tehetnék még ezeken...

Mit tehetnék még ezeken kívül, hogy elmúljon a kisfiam náthája?

Figyelt kérdés
1 hete náthás lett a 4 éves kisfiam, nem vészesen, de azt mondta az óvónő most a járvány miatt így nem járhat. Csütörtökön voltunk vele orvosnál, torka nem piros, csak folyik az orra és este bedugul, tüsszög. Nem köhög, nincs hőemelkedése se, jókedvű. Sinupretet és C vitamint kapott, Fenistil cseppet is adom 2 napja, fújok az orrába és szivatom is. Semmit se javult még szinte, de engem meg már kirúgnak ha a héten se megyek ez biztos. Tavasszal vették volna ki az orrmanduláját, de a járvány miatt ez elmaradt. Ezért gyogyulhat nehezen vagy ha tüsszög lehet allergia? Orrából alig jön valami.

2020. jún. 16. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkabb allergia, mint natha.
2020. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ebben az időben nem csoda ha nem múlik a nátha. Most mi is pont így vagyunk. Esetleg salvus vizes inhalálást próbálhatsz még inhalátorral de az nem olcsó ha nincs. Ez most egyrészről rossz hogy nem mehetnek náthásan, másrészről lehet így kevesebbet lesznek összeségében betegek, nem fertőzik össze egymást folyton.
2020. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez tuti, hogy allergia. Kapjon inkább arra valamit, hátha segít, és nyugodtan mehet oviba a gyerek, mert az allergia nyilván nem fertőző, és mint írtad, jól van, csak igazából folyik az orra.
2020. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Orra is csak akkor folyik ha tüsszent vagy 3at egymás után. Amúgy inkább bedugul neki és hiába hortyog vagy hogy mondjam, szinte semmi se jön az orrából mikor szivatom pedig fujok bele tengervizes orrsprayt előtte
2020. jún. 16. 09:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Na, probaljuk ujra: ripikus allergia. Pollenszezon van, az esos idovel a peneszgombak is beindultak. Tessek szepen elvinni allergiatesztre a gyereket, es rogton kiderul.
2020. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikus rithinis, tehát allergia. Az 5 éves lányom allergiás,neki őszi/t~li szezonban van ez.

Neki allergiás rithinis és nem idült se nem heveny bronhitis a diagnózis.

Én elsőkörben pulmonógiára mennék, és ha tényleg bebizonyosodik, hogy allergia akkor hiába veteted ki az orrmandulát. A tűnetek a probléma attól még megmarad.

Nekem is ugyan ez volt gyerekkorban mint lányomnak. Kivették az orrmandulám - asztmás lettem.

2020. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A héten megyünk a fül-orr-gégészetre. Novemberben voltunk tüdőgyógyászaton, orrmandula túltengés volt a diagnózis. De csak megvizsgálta az orvos meg kérdezgetett. Se vérvétel nem volt semmi. Akkor azért küldött a gyerekorvos oda mert gyakran fulladt. Ez már elmúlt. Viszont mostmár egy hónapja lassan folyton bedugul az orra este, horkol, száján veszi a levegőt, orrhangon beszél. Sokat tüsszög, főleg reggel de orrából alig jön valami. Szegényt már annyira sajnálom.
2020. jún. 22. 15:00
 8/14 A kérdező kommentje:
Zyrtec cseppet adom neki pár napja de semmi javulás
2020. jún. 22. 15:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert ez nem nátha hanem allergia..
2020. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó : a zyrtec allergiagyógyszer. Húgom évekig szedte.
2020. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!