Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Betegség végén járunk, mit...

Betegség végén járunk, mit tehetnék, hogy elmúljon már az enyhe hurutos köhögés és az orrfolyás?

Figyelt kérdés

Ébredés után még mindkettőnek tele lesz az orra,meg köhögnek még,de egyáltalán nem vészes és már csak kicsit hurutos,hallatszódik hogy már nincs sok váladék.

A múlt héten egy egész üveg lándzsás utifüvet beszedtek,adok nekik mézet,béres cseppet c vitamint.

Mit tehetnék még,hogy most már vége legyen?

1,5 és 3,5 évesek


2014. máj. 25. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi akár 3 hétig is elhúzódhat.Szívd az orrukat és türelem.
2014. máj. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez fertőz még?vagy mehetünk ismerősökhöz? napi 4x kell kb orrot fújni és néha köhögnek...
2014. máj. 25. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyerekorvos megmondja tutira,de szerintem ha elég napi 4 orrfújás akkor az már nem fertőz.Nem jár a nagy oviba?

Csak mert mikor nekem megkezdte a lányom volt,hogy két hónapig taknyolt (és rendesen) de az sem fertőzött.

2014. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megkérdeztem,azt mondta a doki,hogy nem fertőz.

Nem jár még oviba

köszi a választ:)

2014. máj. 26. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!