Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt így valaki a kisgyerekével?

Volt így valaki a kisgyerekével?

Figyelt kérdés
Hirtelen felugrott a láza 38.8-39 fokig.Kérdeztük nem fájlalja semmijét.Van valami hasmenős vírus most(nem a korona tüneteként fellépőre gondolok), mert azt mondta a doki, hogy mivel egyszer vissza jött valamennyi víz, meg büdöset pukizik, biztos lesz hasmenése..

2020. okt. 19. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, mi. A lányom elkapta az oviban, mi meg tőle. Másfél hete felment úgy 38.5-ig a láza, de nem kellett neki lázcsillapító, végül magától lement. Egy-két alkalommal híg széklete volt, illetve egyszer visszajött egy kis víz is. Három nap alatt túl volt rajta, neki sem fájt semmije. Kamilla teát adtam neki, az nekem is segített, emellett sokat itattam vízzel, vettem neki sós kekszet.
2020. okt. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Hát remélem akkor nálunk is átmegy rajta pár nap alatt.Eléggé felszaladt a láza,mert már 39.4 is volt ma, arra már adtam lázcsillapítót mert nagyon sírdogált, hamar le is húzta neki.Meg továbbra se fájlalja semmilyét.
2020. okt. 19. 15:29
 3/3 anonim válasza:
Apukám tudnád én milyen büdöseket szoktam fingani, a legyek zuhanórepülésbe kezdenek ha elszállnak mellettem, mégse vagyok beteg. Tojd le majd elmúlik, itasd, etesd, altasd ennyit tudsz tenni, max adj neki lázcsillapítot ha nagyon vinnyog, de hűtőfürdőbe eszedbe ne jusson berakni szerencsétlent, mert tök fölösleges.
2020. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!