Pajzsmirigy betegség?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, gyermeket szeretnék. Csinaltattam laboratóriumi vizsgálatot.TSG:0,976, FT4 :10,53, FT3 :4,98 A labor papíron az FT4 normál tartomány 11.50-12.70. Aggódnom kell ez miatt az érték miatt? Esetleg utalhat alulműködésre?
2020. okt. 25. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Utalhat. Mindenképp keress egy endokrinológust vagy olyan szülészt,aki ehhez is ért. Terhesség esetén még jobban el is csúszhatnak a szintek,saját példámból kiindulva.. dupla adag gyógyszert kellett szednem.
2020. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te kezelt pajzsmirigy beteg voltál terhesség előtt is? Vagy terhesség alatt jött elő? Illetve alulműködés vagy túlműködésed van?
2020. okt. 27. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hashimoto,alulműködés, 3 éve volt már kezelve. Mikor babatervezés volt,előtte konzultáltam az endokrinológussal és terhesség alatt havi laborkontroll kellett. Fokozatos gyógyszeremelés.
2020. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod, már be is jelentkeztem endokrinologushoz.
2020. okt. 27. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen. Szorítok,hogy hamar legyen baba!
2020. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!