9 evesen orrszivas?

Figyelt kérdés
Baratnom kisfia 9 eves, nathas lett. Nem tudja kellokeppen fujni az orrat, porszivossal szivjak neki. Egy kuzdelem, tobbemberes muvelet. Rossz nezni. Mas is volt igy hogy nagyobb gyereknek kellett szivni az orrat?

2020. dec. 22. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez kegyetlenség. Egy 9 évesnek már ki kell tudni fújni az orrát, ha rászólnak. Minden idióta lehet szülő?
2020. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy 9 éves miért nem tud még normálisan orrot fújni?
2020. dec. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
A gyereket nem csak megba..ni kell,hanem megtanítani dolgokra. De egyeseknek csak az első sikerül. Szegény gyerek...
2020. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Hát elég érdekes, nálunk a 2 és fél éves gyerek már megértette, hogy ezen túl kell esni és hagyta.Egy 9 éves gyereknek nem lehet megmagyarázni(ha már orrot fújni nem tud), hogy legalább hagyja kiszívatni? Szellemileg beteg gyerekről van szó?
2020. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Egy 9 évest megkérnék rá, hogy csinálja magának a szívást, ha sehogy sem elég a fújás. ha ellenkezik, elmesélem neki, milyen szar lesz a kórházban.
2020. dec. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy fogyatékos szegény. Muszáj kiszívni, jobb, mint az arcüreg gyulladás.
2020. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Reni 28 ***** válasza:
85%
Nálunk a 2,5 éves kisfiam magának szívja, és így nem hisztizik
2020. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Augusztusi a fiam. 3 éves. Már tavaly sem porszívóztam az orrmát! Nem ellenkezett a porszívó miatt sem soha de megtanítottam hogyan kell fújni az orrán a levegőt azóta zsepi van. Egyedül is megy neki.


Egy 9 éves meg ha nem tudja kifújni az orrát az a szülőre nézve szégyen.

Van rokonságba egy fiú 6 éves és ő sem tudta tavaly kifújni. De mikor a szülők látták a fiam erőltették és lám ki tudja fújni azóta.

Szerintem ez is csak a szülőn múlik. Én biztos nem szívnám neki.

2020. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudja kifújni?
2020. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mi 6 évesen használtuk utoljára egy jó kis arcüreggyulladás miatt. Az orvos ajánlotta, hogy szívjuk is az orrát es fújja is, hogy alaposan kiürüljön a váladék az orrjáratokból.

Egyébként 2 évesen már kifújta az orrát szóval furcsa volt szívni egy hétig.

2020. dec. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!