Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ételérzékenységet lehet...

Ételérzékenységet lehet valahogyan tesztelni? Tapasztalatotok e téren? Hova fordultatok mit csináltatok? Kisfiam érzékeny vakarozik a paradicsom citromtol amit mar fel eve nem eszunk de azota is vakarozik es sok ekcémája van.

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos verkep se mutatta ki a paradicsom citromot pedig arra nagyon erzekeny. Szoval nem tudom letezik e olyan vizsgalat ami pontosan kimutatná az etelerzekenyseget nem nem az allergiat azt kimutatja de az etelerzekenyseget sajnos nem :(
2021. jan. 9. 19:18
 2/7 anonim ***** válasza:
gyerekorvos - ő ad beutalót allergológiára
2021. jan. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltunk teszteltek de verkep es borteszt nem mutatja ki. Vakarozik azota is
2021. jan. 9. 19:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Etelintolerencia tesztrol hallottam mar de allitolag nem pontos a meres tul sok etelt kiad
2021. jan. 9. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Synlab honlapján nézd meg. Van IGg ételintolerancia vérteszt. Egyébként ha kiüti a citrom akkor hagyd el az étrendből. Citrus félék allergének.
2021. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha azóta is ekcémás érdemes a tejfeherjere is tesztelni.
2021. jan. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A tejfeherjet tojast neztek es nem allergias ra de ugye bortesztbol csak ennyit tudnak megnezni attol fuggetlen mindenre lehet erzekeny.


Etelintolerencia teszt amugy jo? En nem sok jot hallottam ezekrol tul sok etelt ad ki allitolag

2021. jan. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!