Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiús anyukák ezután mi a...

Kisfiús anyukák ezután mi a teendő?

Figyelt kérdés

4.5 éves kisfiam fütyijén még le volt tapadva a bőr.Kaptunk rá krémet használtuk is 1 hónapot, de nem igazán használt.Közben a smegma is felgyülemlett a letapadt bőr alatt, sajnos nem volt más lehetőség orvos tegnap felhúzta neki.Ügyes nagyfiú volt, szerintem nem érte akkora trauma, előtte mqr felkészítettük, hogy valószínűleg ez lesz..Kérdeztük az orvost azt mondta tegnap még ne nyúljunk hozzá csak ma, kamillázzuk illetve ha fáj neki akkor fájdalomcsillapitót adjunk.Viszont elfelejtettünk néhány dolgot kérdezni, remélem valaki tud segíteni.


Ha kamillázom akkor fel húzzam a bőrt vagy ahogy van csak lógassuk bele a kamillába?


Ma már fürdésnél is nyugodtan húzzuk fel?Ilyenkor használhatunk odalent tusfürdőt?


De más tanácsot is szívesen fogadok ezzel kapcsolatban.


Köszönöm!



2021. jan. 22. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az 5 éves kisfiamnak 1 hónapja húzták fel a bőrt.

Tusfürdőt mi nem használtunk, mert valószínű csípné neki.


Esténként, egy hétig kellett a vízben felhúzni , fürdés után szintén felhúzni és vazelinnel bekenni , hogy ne tapadjon vissza.

2021. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!A kisfiad hogyan élte meg?Meddig fajlalta?
2021. jan. 22. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mikor csinálták nem fájt neki, mert bekenték érzéstelenítővel.


Utána mikor kiment a hatása,fájt neki a pisilés.

Meg utána még vagy 3 napig lekellett fogni, úgy tudtuk csak bekenni.

2021. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Mi is atestunk ezen nem kellemes de kend be neki és mosd ki rendesen
2021. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Off

Az én fiam 5 éves, neki is le van tapadva, kb 1/3áig húzható a bőr, 2 éve mondta a gyerekorvos, hogy nézzünk egy időpontot és "megcsinálja" neki - hát én rettegek ettől és nem hívtam ez miatt, de jövőhéten mennünk kell hozzá és nagyon félek!


Kérdező, hogy van most a fiad?


#3 azóta mi a helyzet?

2021. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3# Vagyok


Azóta jól van😊

2021. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jól van, ügyes nagyon.😊 Fájdogál neki de hagyta kamillázni, fürdésnél felhúzni, meg bekenni is.Nem kellett fájdalomcsillapító neki pedig sokszor megkérdeztem ma.5-ös jobb ezen minél hamarabb túlesni, igazi kis hősök a gyerekek túljut rajta hamar.
2021. jan. 22. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Fürdésnél használjatok GABI cuccokat, pl a Gabi hajsampon is jó fürödni is, mert azok úgy vannak kitalálva, hogy nem csípnek.

Ha vizes, samponos a fütyije, akkor könyebb hátra húzni a bőrt, könyebben csúszik, jobban bejáratódik. Szárazan fájdalmadabb. Ki fog ez majd alakúlni.

2021. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!