Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fitymagyulladást hogyan kell...

Fitymagyulladást hogyan kell kezelni?

Figyelt kérdés
4 éves kisfiamnak már majdnem teljesen le lehet húzni a fitymát. Most fürdéskor észrevettem, hogy piros neki ahogy lehúzom meg fáj is neki akkor ha teljesen hátrahúzom. Hogyan kezeljem neki? Mitől lehet ez? Karanténban vagyunk úgyhogy elvileg ki se mehetünk a kapun.

#Fityma, fitymagyulladás,
2021. febr. 3. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Betadinnal, nekünk fecskendővel kellett alá nyomni, mert neki még nagyon le volt tapadva.
2021. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Napi hányszor? És mennyi idő alatt gyógyult meg?
2021. febr. 3. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagy adag genny volt alatta, az kiürült utána kezeltem napi 3x 3-4 nap alatt helyre is jött.

Ha nem javulna 2 nap alatt, akkor viszont doki ír rá kenőcsöt.

2021. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Körömvirágkrém segített nálunk
2021. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Betadin fecskendővel a fityma alá, ahogy az első írja. Mi voltunk vele gyereksebészeten is, csak ennyit csinálnak ők is. Ha neadjisten annyira bedurranna hogy nem tud tőle pisilni, akkor azonnal orvos, egyébként pár nap alatt helyre szokott jönni.
2021. febr. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és majd érdemes szakemberrel megnézetni, mert sajnos a gyulladások hajlamosak hegesen gyógyulni, és lehet hogy végül csak műtéttel fog megoldódni (mi most erre várunk, 6 éves).
2021. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Pisilésnél nem fáj neki egyáltalán csak mikor hátrahúzom fürdéskor. Ma reggelre egyébként sokkal szebb neki. Cutivate kenőcsöt használ egyébként letapadásra minden este kell kenni csak most pár napja nem kentem neki mert a mamájánál volt. Este kentem és mára szebb is lett sokkal.
2021. febr. 4. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Megoldódott a problema?
2021. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kenni kell neki minden este fürdés után egy kenőccsel amitől a letapadás megszűnik és utána rendben lesz.
2021. jún. 6. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!