Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Muszály lesz mindenhova a...

Lakatos Adolf kérdése:

Muszály lesz mindenhova a vakcinaigazolvány?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek nem akarom beoltatni magam de ha muszály megteszem, viszont a fiatalokkal mi lesz? A 15 évesekkel a 13 14 évesekkel? Most akkor mert nekik nincs kitalálva vakcina nem lehet menni foci meccsre majd meg moziba menjen iskolába és haza? Nem értem valaki kérem írjon értelmes választ!

2021. ápr. 11. 10:43
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
60%
37 nem fog. Mindenhol be fogjak vezetni. Már a munkahelyek adatgyűjtési tilalmat is cáfolták. Tudom ez megint egy népszerűtlen komment, de ne legyenek illúzióitok. Tönkremennek az országok ha ez sokáig tart, mert azt nem mondhatják, hogy akkor halj meg otthon egyedül, muszaj az embereket sokmilliókert ellátni. Higgyetek el, ha nem kene intenzív ellátás marhára nem érdekelne senkit.
2021. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 everlight válasza:
50%
A fideszes szavazók egy jelentős része is ellenzi,szóval az életben nem lesz megvalósítható.
2021. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
77%
Lehet venni is mint ahogy versenyzoi igazolast szal nemszamit 🤷‍♂️
2021. ápr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
54%

Na, de pont ezért. Milyen alapon kaphatnának előjogokat, amikor ugyanolyan "veszélyesek" másokra, mint oltatlanul?

#34

2021. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
57%
44.Nem kapnak ők előjogokat,csak fokozatosan visszakapják az eddigieket.Ha így nézzük akkor attól veszik el a jogokat aki nem oltatja magát.
2021. ápr. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
52%
Jó, akkor úgy kérdezem, miért nem kapja vissza más, aki nem veszélyesebb annál, mint aki visszakapja?🤷
2021. ápr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Azért nem mert ezt így találták ki.Sok ember szerintem még álomvilágban él,el se hiszi mi történik.Én a kezdetektől fogva figyelem ezt az egészet és személy szerint meggyőződésem,hogy tervszerűen zajlik minden.Mint az is,hogy miért nyitja ki orbán az iskolákat meg miért lesz focimeccs mikor sok a fertőzött állítólag.

Azért mert véleményem szerint ez következik most a tervben aztán később majd lehet máshogy lesz.De nekem senki ne mondja,hogy a vírus terjedését veszik figyelembe.

2021. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
44 azért mert akit beoltanak ritkábban kerül korhazba ergo nem kerül rohadt sok pénzbe, sőt meg termeli is mert elmegy szépen dolgozni. Aki nem hajlandó beoltatni magat, az potenciális “károkozó” gazdasági szempontból és megy a buntibe. Ennyi. Nem több.
2021. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!