Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha csak az egyik rotavírus...

Ha csak az egyik rotavírus elleni oltást kapja be a baba és a 2at nem akkor lesz vmennyit immunitás ?

Figyelt kérdés

Kb.4-5 napig szőrnyű volt, engem is megviselt folyton sírt nyűgös volt, a másodikat nem adnám be.

Így lesz vmennyit immunitás a vírus ellen?


2021. jún. 14. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mèg 2 oltàs utàn sem biztos az immunitàs. Egy is adhat immunitást, meg olyan is lehet akinek adhatnak 3-at is megsem vèdett. Ha ennyire megviselte, akkor semmikèpp nem adatnàm be a következőt.
2021. jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A folyton sírt kijavítanám inkább a nagyon gyakran-al.

Értem, gondolkodok én is ezen..

2021. jún. 14. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
akkor csak félig lesz immunis a rotta vírus járvány ellen
2021. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
És biztos hogy mindezt csak az oltás okozta? Fogzás, rossz kaja, megfázás, időjárás, bármi egyéb? Egy oltás amolyan halottnak a csók. Én kikérném a gyerekorvos véleményét és ha ő nem javasolja akkor nem adatnam be neki. Ha nincs ellenjavallat akkor viszont igen.
2021. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát, én is majdnem ezt válaszoltam a kérdezőnek, hogy az orvostól kérdezze, meg hogy súlyos betegséget előz meg, de előtte rákerestem a témára és inkább nem szóltam semmit. Tényleg szörnyű tapasztalatok vannak ezzel az oltással.
2021. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet garantálni a védettséget ha nem fejezitek be az oltási sort. Nem biztos hogy a következőre is úgy reagál majd.
2021. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
6! Akkor sem lehet garantálni, ha megkapja....
2021. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enyém pár napja kapta a rotát 2 kötelező mellé, de csak picit volt nyűgösebb. Pedig ő aztán minden xarra érzékeny.
2021. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
Akkor hetes te ne adasd be. Szíved joga. Nekem sok ismerősöm van akik beadattak a gyerekeiknek és egyet sem tudok akie bekerült volna hányás /hasmenéssel kórházba. Olyat aki nem adatta (pedig megtehette volna csak inkább okoskodott, hogy minek) abból sokat láttam már kórházban.
2021. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!