Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1,5 éves kisfiam teste és...

1,5 éves kisfiam teste és homloka forró, hónaljban 38 fokos a testho de végbélben 36.7 a 0.5 levonása nélkül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Az arca hideg meg a keze is. De a felső teste a homloka és a feje az forró.

Most nem nagyon tudom, ilyenkor mi van?



2021. júl. 2. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most kezd lázasodni. Ha nem érzi rosszul magát, nem kell lázcsillapítót adni, az immunrendszer a láz segítségével küzdi le a betegséget.
2021. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Hagyd aludni, és ne dugj semmit egy másfél éves fenekébe. Ha esetleg felébred a láztól és nyűgös is, sír akkor adj neki lázcsillapítót egyébként ha nyugodtan alszik akkor hagyd aludni és ne zavard lázméréssel.
2021. júl. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok volt. Valóban kezdett lazasodni. Reggelre már 38,7 volt. Nurofent kapott, attól jobb lett a kedve is. Kettes en se szeretem ezt a vegbeles módszert de sajnos a “lelovos” lazmerot otthon hagytuk, hónaljba meg nem mindig mer jól ez a vacak digitális. Nekem pl 34.9-et mert. Hat ezt azért valahogy nem hiszem el. Azért egy 38,7 vagy 37,7 között elég nagy a különbség pl. De igazad van en is marhára utálom 😢
2021. júl. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!