Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 1 éves után meddig normális a...

1 éves után meddig normális a hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Szerdán délután kapta meg a kislányom az 1 éves oltást. Csütörtökön hőemelkedés lett 37,2 , ekker kapott kúpot, majd pénteken megint hőemelkedés és 38 fokos láza lett estére, tegnap is volt hőemelkedése és még ma reggel is. A kúpot az előírt mennyiségben kapta és kapja is, de egyszer jobb lesz neki és utána nap megint kezdődik elölről. Emellett nincsen baja, eszik, iszik sokat és játszik. Meddig normális ez? Kezdek aggódni, hogy pár nappal utána nem kéne már hőemelkedésnek lennie. Ha holnapra nem javul, akkor felhívom a gyermekorvost, hogy nézze meg
2021. júl. 25. 10:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Az oltás kimaradt a kérdésből, bocsánat!
2021. júl. 25. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

37,5 fölött van hőemelkedés, ez alatt nem szabad lázat csillapítani.

Ha jól van, nem levert, akkor hagyd békén, a szervezetének nincs szüksége plusz beavatkozásra.

2021. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
37,2-38 a hőemelkedés. Én hőemelkedésre nem szoktam lázat csillapítani.
2021. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem és hány napig normális ez oltás után?
2021. júl. 25. 11:30
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3-5 nap. Holnap én már hívnám az orvost.
2021. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos hogy az 1 éves oltas utan nem lesz lázas. Vidd orvoshoz!!! Ez nem az oltástól van!!!
2021. júl. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!