Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Normális, hogy a fiamnak...

Normális, hogy a fiamnak szinte 80%-ban hőemelkedése van,37,3-37,5? születése óta

Figyelt kérdés
Van amikor lemegy 36,5, de az esetek nagy részében hőemelkedés. Már 16 foga van, nem fogható arra. Vérképe elvileg jó.
2017. szept. 6. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol méred neki?
2017. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hol méred ezt az értéket. A fenekében mindig kb. fél fokkal magasabb a hõ.
2017. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hónaljban
2017. szept. 6. 13:48
 4/5 anonim válasza:

Szia kedves aggódó Anyuka!

Ez lehet hogy nem segít neked, de gondoltam elmondom, mostmár 19 éves vagyok, és egyész gyerekkorom alatt nekem is 37 és 37,5 fok között volt a testhőmérsékletem, és nekem is ugyan így jó volt a vérképem. Édesanyám ugyan így izgult értem és még most is izgul. ebből kifolyólag soha semmi problémám nem volt.

Sok sikert a továbbiakban!

2017. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az újszülötteknek-csecsemőknek-babáknak-kisebb gyermekeknek így a tiednek is 36,5-37,5 °C-ig normális a testhőmérsékletük. Ez nem hőemelkedés, ez így normális. Legalább tudod, hogy dolgozik az immunrendszere
2017. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!