Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Babának van gyógyszer hányinge...

Babának van gyógyszer hányinger ellen?

Figyelt kérdés

A lányom világéletében gyűlölt autózni, mindig üvöltött benne, és hát ma rájöttünk, hogy valószínűleg hányingere van, miután kipakolta a reggelit egy hosszabb út végén (természetesen így az utolsó 5 percben, ahogy az lenni szokott).


Én is hányós voltam gyerekként és most is rosszul szoktam néha lenni, szóval tudom, mit érezhet, minden együttérzésem vele van. Emlékeim szerint kiskoromban én mindig egy Daedalonnal kezdtem minden buszos osztálykirándulást meg autós nyaralást, de a lányom még csak 14 hónapos, neki ilyesmit még értelemszerűen nem adhatok.


Van valami alternatíva, amit ilyen kicsi baba is kaphat és nektek bevált?


2021. szept. 18. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyalóka van gyereknek, de ahhoz is kicsi szerintem.
2021. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Daedalon kúpban is van, gyerekorvos írhatja fel.
2021. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Deadelon kup, de nálunk folyton kikakilta indulas után 5 perccel.


Ezen a nyáron(19 hósan) már doki engedte neki az 1/4 sima deadelont, pl banánba belenyomva.


Kérdezd meg a ti dokitokat, lehet ő is engedi.

2021. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Daedalonetta kúp.
2021. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!