Sinupret hurutra?

Figyelt kérdés
10hós fiam 2 hete náthás 1 hete hurutosan "zörög" néha ... köhécselésnél és néha légvételkor is. Nasivin babyt 3 napja kap fülorrgége doki javaslatára mert folyton eldugult az orra és sűrű a nyák. Vettem patikában sinupretet is. Ez hat a tüdőben lévő hurutra is? Házidoki mindig mondja nincs láz, nem fáj semmije akkor nem ad gyógyszert. Oké? De hogy segíthetem az ürülését. Salvus vizes inhalálást is csináljuk. Baby luuf balzsamozunk, c,d vitamin, bio gaia. ... Nos? Javaslat? Nem kap tüdőgyulladást?
2021. szept. 19. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mehet a Sinupret.
2021. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha nem köhögne eleget, pedig feljönne neki szerintem. Lehet ezen valamit segíteni?
2021. szept. 19. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Sinupret nem rossz, nézd meg hány éves kortól lehet, nincsen erre más gyógyszer amúgy, én a salvus torok spray-t szoktam hurutra használni és az nekem nagyon jó, de babának nem hiszem, hogy lehet.
2021. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sinupret fél éves kortól adható. 😊
2021. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap este végre akkorát köhögött, pont a kezemben fogtam, hogy előrehajtottam a kis testét és kijött egy csomó nyálka. Éjjel mintha jobban vette volna a levegőt. Szorítsatok! ☺
2021. szept. 20. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!