Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beadattátok a neisvac c-t?

Beadattátok a neisvac c-t?

Figyelt kérdés
2021. szept. 25. 10:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ne azon a 200 forinton múljon :D Amúgy minden ajánlott oltást beadatunk neki, eddig még talán csak a második Bexsero volt az, amit kicsit jobban megérzett másnap is, az összes többinél max este egy kis hőemelkedése volt, vagy még annyi sem.
2021. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Az oltási reakció és a mellékhatás két különböző jelenség.
2021. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2021. szept. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen
2021. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Megkaptàk, de nem önállóan, így nem tudom melyikbek a mellékhatásaként egész magas lázuk lett
2021. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A Bexsero az melyik oltás?

13-as!

Te miért nem adattad be ha szabad kérdezni?

2021. szept. 26. 00:17
 17/20 anonim ***** válasza:
A Bexsero az agyhártyagyulladás B típusa ellen véd. A Neisvac-C a C típus ellen.
2021. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Azèrt nem kèrtük, mert szerintem sajnos nem lehet az összes agyhàrtyagyulladast okozó bakteriumot kiirtani. Ez olyan, mint a baktèriumok 99%-àt elpusztìtò kèzmosò. A legerősebb 1% es a gombak fognak tovabb szaporodni.

Agyhàrtyagyulladàsnàl szerintem az a legfontosabb, hogy a kòrhazban ne hagyja magàt leràzni a szülő, mert hajlamosak, addig hùzni az időt, mìg visszafordìthatatlan kàrososdàs vagy halàl nem lesz belőle. Az időben adott intravènàs antibiotikum megàllìtja a fertőzèst. De ha hagyunk elszaporodni egy olyan törzset, amit mèg nem lehet gyorsan meghatàrozni, vagy nem reagàl antibiotikumra, akkor sokkal nagyobb lesz a baj.

2021. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Beadattuk, nálunk is kötelező :)

A Bexsero-n viszont nagyon sokat gondolkoztunk, volt aki ezt mondta, volt aki azt, így végül nem adatuk be, bár azt elvileg később is megkaphatja, ha mégis úgy döntünk, hogy szeretnénk.

2021. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Off, de melyik orszàgban kötelező?
2021. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!