Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sinupret cseppet adhatok...

Sinupret cseppet adhatok Ambroxol sziruppal együtt? Hurutos köhögésre, taknyosságra van valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

2,5 éves. Negyedik hete betegeskedik. Egy hétig beteg utána egy hét tünetmentesség és kezdődik elölről... Hurutosan köhög és fújni kell az orrát. Tisztítjuk neki rendesen az orrát, inhalál salvus vízzel, emellett nagyobb adag C vitamint kap illetve Immunotrofina szirupot. Első körben csak Sinupretet kapott most csak Ambroxolt. Gyermekorvosunk nincs segítségemre. Van valami bevált recept ovi kezdéskor, hogy gyors és tartós legyen a gyógyulás? Immunerősítő, vitamin vagy bármi praktika?

Válaszokat előre is köszönöm.



2021. szept. 27. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kettőt egyszerre ne add, mintkettő nyákoldó.

Sajnos tuti tippet nem tudok mondani, jelen pillanatban nekem mind a három gyerekem ugyan ebben a cipőben jár. A 2 nagy ovis, gyakorlatilag ősztől tavaszig nonstop betegek, 2 hetet betegek, 1 mennek oviba..

Ovi kezdés óta 2x betegek..

2021. szept. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kettőt egyszerre ne!

Nekünk a baby luffal való kenegetés sokat javított a köhögésükön. Plusz köptetőt kaptak az enyémek is.

2021. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Babyluf valóban csodákra képes.

Sajnos csodaszer viszont nem létezik, hiába adsz bármilyen és bármennyi vitamint. Ha lenne, akkor nem lenne senki beteg. Egy hét ovi, 2 hét otthon a menetrend.

2021. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekunk az alpikol bevallt.

Egy kura utan honapokig nem beteg.

Lehet csak veletlen,de mar 3x kapott,es mindig azutan maradtak el a takonykorok.

2021. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, hogy egyszerre nem szabad aztán szembe jött velem egy olyan, hogy gyermekorvos másnak ajánlotta felváltva. Tudom ez most ilyen időszak, túl kell rajta esni. Babylufot már többször ajánlották, de lányom a testapolot is nehezen viseli el magán, valószínűleg azt még annyira se.. Az alpikolnak utána néztem, szimpatikus csak 3 éves kortól ajánlott. Ma megyek patikába azért utána érdeklődöm. Köszönöm szépen a válaszokat! 🙂
2021. szept. 28. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!