Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akiknél van 4 év alatti...

Scream85 kérdése:

Akiknél van 4 év alatti gyerek, és átesett a Covid-on, hogyan/mennyi idő alatt zajlott le? Hogy viselte a gyerkőc?

Figyelt kérdés

Kislányunk kb.5 hete kezdte az ovit. Ma úgy jöttünk haza, hogy levert, bágyadt, csak fekszik és mesét néz (amúgy nagyon virgonc, meg sem áll egész délután :)

Óvónő mondta hogy délelőtt is sokáig csak feküdt a játék helyett. Pocakjára panaszkodott az óvónőnek, hogy "valami nem jó odabent". Ezen kívül csak kis hőemelkedése van (37,1-2 °C).

Amúgy jó páran hiányoznak a csoportból, tudtommal senkinél sincs Covid gyanú (felnőtteknél sem).


Szerintetek esélyes hogy kezdődő Covid lehet? Amennyire tudom a deltára jellemzőek ez a hasmenés/hasfájás, rossz közérzet, kisebb láz,stb.


Akinél a gyerek túlesett rajta, hogy viselte? Mik voltak a tünetek? Meddig tartott?

Vagy csak amolyan "Közösségbe került és jönnek a betegségek" dolog?


2021. okt. 22. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Közösség és rengeteg betegség van most egyszerre!
2021. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem gondolnék covidra...
2021. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Covidnak nem tünete a gyomorgond. Amúgy egy csomó más vírus is van.
2021. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
3, de tünete.
2021. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenős, hányásos vírus van most.
2021. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

3!

1 hónapig voltam Covidos. Méghogy nem tünete a gyomorgond... Úgy ment a hasunk, olyan hányingerünk volt, hogy nem tudtunk enni! Én 1 hétig nem ettem, csak pirítóst meg banánt. 1 teljes hétig!

Arra nem tudtam rávenni magam, hogy egy pici vajat tegyek a kenyeremre...


Úgy látom, te nem voltál covidos. Csak okoskodsz.

2021. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Én nem, a családomban viszont 4en, köztük az 5 éves kislány is. Egyiküknek sem volt gyomor gondja, illetve a covid tünet leírásoknál sincs.
2021. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyen leírást néztél te? Mindenhol ott van. Legalábbis a normális honlapokon.

A többi idióta tünettel együtt.

(nekünk volt álmatlanság nagyon durván, erős szemfájdalom, bőrfájdalom.. Azt hittem, levedlek...)

Bár én nagyon beteg voltam, engem a mentő is bevitt.


Emellett persze köhögés izomszakadásig (sajnos.. Az oldalsó hasizmom bánta..).

2021. okt. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Még a hivatalos honlapon is ott a hasmenés... Mint tünet.

. [link]

2021. okt. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lányom tavasszal volt covidos, két évesen. Két napig folyt az orra, semmi más tünete nem volt.
2021. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!