Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalat ? Nátha , könnyezés

Tapasztalat ? Nátha , könnyezés

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Kedves anyukák!


Kislányom taknyos átlátszó vizes valadeka van, ami hála istennek folyamatosan kifolyik így orrdugulasa nincsen !

Laza sincs a legmagasabb hője 37.5 volt neki , ami zavar hogy könnyezik a szeme és csak az egyik , holnap hívom természetesen a dokit csak kicsit aggaszt mi lehet ez tegnap este óta !

2 éves

Eszik, iszik jó kedvű bár a sok takony nyilván zavarja de egesznap játszik nem bírom nyugalomra bírni !


Esetleg akinek a gyermekének volt ilyen hogy a nátha melle társult ilyen konnyezes megirna hogy mi volt a konnyezes oka ?

Allergiát kizárnám mivel volt hoemelkedese !


Koszonom a válaszokat előre is


Egy aggódó egy gyermekes anyuka



2021. nov. 22. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez, 3 évesem beteg, hőemelkedés, nátha, és könnyezik egyik szeme föleg. Ilyen még sosem volt.
2021. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos a delta mutáns okozhat ilyet.

Tudom, hogy más betegség is létezik, de ez most nagyon aktuális, és a szemirrutáció utalhat is rá.


Gyógyulást kívánok

2021. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen a válaszokat !


1-es jobbulást a Kicsidnek!


2-es én is ettől tartok, mégis hogy tesztelnek egy meg éves gyereket ? Remelem nem a pálcikás módszerrel 😰😰😰😰

2021. nov. 22. 19:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányomnak minden náthánál könnyezik, ő ilyen.

Covid, delta új tünete is a szemgyulladás.

Kötőhártya gyulladás is lehet.

2021. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jav*


Hogy tesztelnek egy KÉT ÉVES gyereket ? Remelem nem a pálcikás módszerrel 😓😓😓😭

2021. nov. 22. 19:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Októberben volt ez a lányommal, kötőhártya gyulladása volt. Szemcseppel egy hét alatt rendbe jön, lányomnál már pár nap alatt rengeteget javult. Azt én is olvastam, hogy a delta variánsnál lehet ez tünet. De ha a lányom is azon esett át (szerintem nem), akkor nagyon enyhe lefolyású. Amúgy ő is lázas volt. 2,5 éves.
2021. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6.-os

És a kislányodnak csak az egyik szemen volt a kötőhártyagyulladás?

Csak azért mert annak idején gyerekkorombol emlékszem nekem is volt párszor hogy ha az egyik szememre is jött ki csak akkor szépen 1-2 nap alatt atfertoztem a másikat is , mert hat gyerekként viszketett megvakartam aztán nem figyeltem és már nyúltam a másik szememhez!


Érdekes a kislányomnak csak az egyik szeme a másiknak MÉG semmi baja , de azt gondolom mivel a 2 evesem nem érti meg hogy ne nyúljon oda a szemehez így elkerülhetetlen hogy atfertozze a másikat is ha tényleg kotohartya !


Szóval nem tudom tényleg nagyon zavar ez , nem tudom hogy tudnék neki segíteni, bár holnap mindenképp hívom a gyerekorvost, felek attól hogy így is úgy is kovidoskent fogjak öt kezelni addig amíg nem tesztelik ! Pedig semmilyen más tünete nincs ami arra utal csak a konnyezes meg az orrfolyas, se magas láz se fájdalom , semmi !

2021. nov. 22. 21:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is 2 éves, semmi baj nem volt a covid tesztnél.


De lehet kapni ujjbegyszúrósat és nyállal működő covid tesztet is.

2021. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi, 1-es vagyok. A szeme már nem könnyezik most. De még nincs valami jó :(

Kicsit el vagyok keseredve.

Ti hogy vagytok?

2021. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálunk is a szeme elmúlt , a takony nagyon sok folyamatosan folyik ki neki , ha kiszivom akkor is 5 perc múlva már tiszta takony a gyerek arca , az orra körül az arca tiszta piros , hiába figyelek hogy ne csipje ki neki sajnos ahogy irritálja az orrát o meg dörzsöli és konkrétan mindenhol taknyos … :(

Laza nincsen !


Beszéltem a dokimmal o kirohogott hogy konkrétan egy kis nathaval meg hoemelkedessel én miért akarom orvoshoz vinni ! Jó persze ehhez az is hozzátartozik hogy amikor beszéltem vele akkor a gyerek pont az olembe ült és bele kacagott a telefonba, szóval mondta hogy ápolgassam itthon ! Mondjuk az enyémnek jó a kedve egesznap játszik rosszalkodik …


Te kicsiket hogy van ? Kedvetlen ? Levert ?

2021. nov. 24. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!