Nem múló nátha?

Figyelt kérdés

4,5 éves gyerekem 2 hónapja náthás. Hol csak orrfolyás, hol csak hurutos köhögés, de van, hogy mindkettő. Egyéb gond, pl láz, fájdalom, levertség nincsen. Nem folyamatosan köhög, folyik az orra, egy nap kb 5-6 orrfújás, ugyanennyi köhögés.

Ez előtt sosem volt beteg, óvodai beszoktatáskor sem volt beteg, antibiotikumot sem kapott még sosem.


Eddig kapott köhögésre: ambroxol, mucopront, prospan, izlandi zuzmó szirup


Orrfolyásra: nasivin, a gyerekorvos által keverterett gyógyszertári, tengervízes


Pluszban: kúraszerűen a gyerekorvos ajánlása szerint cetirizin, kaloba csepp


Szed d vitamint, multivitamint, marslako immunot. Sok gyümölcsöt eszik, változatosan táplálkozik.


A vírus miatt a gyerekorvos nem fogadja, mindent csak telefonon rendelt el, 3-4 naponta hívom, de 1-1 nap javulás van csak.


Nem tud óvodába járni, ami nagyon hiányzik neki. Mit lehetne csinálni?

Gyerekorvos egy van, nem tudunk váltani.

Keressek egy magán orvost? Vigyem el a mostani orvoshoz időpont nélkül, hátha nem küld haza?


2021. dec. 4. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Tudom sokan oda vannak hogy gyerekorvoshoz vigyék a gyereket, de mi lenne ha a saját házi orvosodhoz vinnéd át?



Kis faluban élek most, a fiaim az én háziorvosomhoz lettek hordva. Egy szavam se lehet mindíg jót írt neki még látatlanban is.

A sógornőm a 25kilométerre található nagyvárosba vitte a gyerekeit. Mindíg szenvedtek vele. Nagy nehezen átiraták őket és láss csodát hatnak a gyógyszerek.


Persze lehet bármi probléma de én a helyedben elvinném máshová.

2021. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Egyes vagyok lemaradt. Én annó egy 10 000fős városban laktam és a szüleim háziorvosához jártam. Pedig 2 gyerekorvos is volt.
2021. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Van akinél a marslakós vitamin csinált ilyet. Lecserélték másik vitaminra és elmúlt a köhögés.
2021. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!