Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire beteges a család...

Mennyire beteges a család nálatok?

Figyelt kérdés
Most várjuk az első babánkat, és már mindenki azzal riogat, hogy mennyit leszünk mi is miatta betegek, mert elkapjuk tőle. Ez nálatok mennyire igaz?

2021. nov. 5. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
2,5 éves a lányom. Kb 4-5 alkalommal volt beteg idáig.
2021. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor bölcsis-ovis lesz, az egész család lebetegszik. Sajnos mi havonta betegek vagyunk, mert elkapjuk tőle.
2021. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2-es ti miket kaptok el? És mennyire? Előtte sokszor voltatok betegek?
2021. nov. 5. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A lányom most szeptemberben kezdte az ovit, ment 3 napot, aztán beteg lett. Egy hetet ment, egy hetet itthon volt. A múlt hónapban gyakorlatilag végig itthon volt és az egész család beteg lett. Torokfájás, nátha, a kistesónál hörghurut... Kaptak antibiotikumot, a kislány a héten végre mehetett oviba és mi is meggyógyultunk. Előtte soha nem volt beteg. Ahogy közösségbe került, máris az lett...
2021. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 9 éves fiam és egy 14 hónapos lányom. Mióta a nagy elkezdett közösségbe járni, bizony nagyon sokszor elkapom tőle. A kicsi is háromszor volt eddig náthás (tényleg semmi komoly), mindig a fiam hozta haza.
2021. nov. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amikor elkapjátok apuka vagy anyuka ő tudott, vagy kellett pl menni dolgozni?
2021. nov. 5. 13:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3 a nagy, 2 hónapos lesz a pici.

A nagy szeptemberbe kezdte az ovit, eddig 2x volt itthon egy hetet, mikor szültem, illetve tegnap ota, mert folyik az orra. A kicsinek is folyik az orra, elkapta. Mi férjemmel vagy 5 éve nem voltunk betegek.

2021. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

3 éves a nagyobbik, ő eddig 2x volt beteg (mind a 2 fél évesen)

A kicsi 1 éves, ő még egyszer sem volt.

Én kb 3 éve fáztam meg egyszer, férjem 5 évente beteg.


Pedig eljárnunk ide oda, más gyerekekhez is, vitamint sem szedünk rendszeresen.

Szervezet függő nagyon.

2021. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5 éves a fiam, a kissebb még baba.

Bölcsőde-óvoda gyerek közösség, minden volt.

A legdurvább betegségünk influenza szerű volt eddig, de nagyjából évente 1x leszünk mindannyian betegek. Általában a nagyobbik fiam beteg, láz nélküli nátha van legtöbbször. Ritkán kapjuk el tőle. A kisebbik eddig csak egyszer kapott el tőle ovis náthát, de orrfolyással megúszta ő is.

2021. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok. A fiam sokszor beteg, körülbelül havonta, de mi nem kapjuk el.


Általában én voltam otthon vele ilyenkor (most is mert gyeden vagyok), mert haza tudtam vinni a munkát.

2021. nov. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!