Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5-11 éves gyereketeket oltatjá...

5-11 éves gyereketeket oltatjátok covid ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 12:01
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Magamat beoltattam hogy mehessünk ahova akarunk. Meg is szenvedtem mind a kettővel. Harmadikat nem adatok. Neki meg pláne nem kívánom amit én átéltem.
2021. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
39%
Miért? Normális kérdés volt. De igen agyhalott, azt se tudom mit miért csinálok, meg megyek a tömeg után ember ne is válaszoljon. Szerencsére vannak értelmes emberek is, akiknek vannak érveik.
2021. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
51%

12, mi ezért:

[link]

2021. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
81%
#5 milyen kötelező oltás van elsőben? 6 éves korban van 1, amit a státuszon a gyerekorvos adja.
2021. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
45%
Nem, több ismerősöm kapott 2t, rosszul voltak utána, fájt mindenük kezük, több embernek hónapok óta tartó problémái vannak és még van aki ugyanúgy covidos lett és nyomta az ágyat. Akkor minek bántsam vele az amúgy egészséges gyerekem? Normál esetben a veszélyforrásokat kerüli az ember.
2021. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. dec. 5. 12:47
 17/60 anonim ***** válasza:
61%

12, az, hogy nem veled beszélem meg, miért, nem jelenti, hogy én magam nem tudom, miért.

Férjem aneszt-oxi szakorvos, hogy el, nem Gödémy az emberem, mint a tiéd

2021. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
57%
Igen, oltatjuk. A nagy 7 éves, a kicsi áprilisban lesz 5, ő is kapni fogja. Mi is oltva vagyunk 3x és minden családtagunk is.
2021. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
56%

Nem. Magunkat sem. Neki az oltások problémásak voltak, csak 1 hónap csúszással kaphatta meg őket.

A rota ellenit be se adathattuk neki.

Nekem elég volt látni azt, milyen ideges a gyerekorvos az oltáskor.Jobban félt, mint én.

Köszi, nem kockáztarok.

2021. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
62%

Én nem merem, ahogy végül magamat se. A férjemet beoltották. 28 éves egészséges, a családba semmilyen betegség nincs. Mindenki makk egészséges náluk, és a családjában az átlag életkor 90 felett van. A déd mamája túl élte a nagymamáját.

De amikor megkapta az oltást, egy napra rá már nem érezte jól magát, azt hittük szimpla mellékhatás, kidől egy kicsit. Hát nem, egyeletlen szívveréssel kezdődött, majd az eddig tökéletes pulzusa a 2x-e lett. A mai napig ezzel szenvedünk. És a statisztikába mi csak egy apró porszem vagyunk, de nekünk mostantól ez van. Én is jelentkeztem oltásra, de terhes is vagyok, így ami a férjemmel történt, azután én nem merek elmenni. És a környezetünkben sokan oltakoztak, és egy ismerősünknek lett hasonló baja, mindenki más jól van. De neki és a férjemnek is szörnyű. Ezek után a gyerekeimnek se merem beadatni, mert félek, hogy mi pont abba a kicsi százalékba fogunk bele esni. Pedig először nem gondoltam rá, mivel tényleg semmilyen betegségünk nincsen, és a családba se volt.

2021. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!