Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5-11 éves gyereketeket oltatjá...

5-11 éves gyereketeket oltatjátok covid ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 12:01
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
89%
20! Milyen oltást kapott a férjed?
2021. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
71%

21

Moderna

2021. dec. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
66%

22, és előtte mikor volt utoljára átfogó vizsgálaton? Nem szimpla vérvétel, hanem menedzserszűrés?

Jelentettétek a mellékhatást?

Anonimizálva hajlandó volnál feltölteni a vakcinainfó fb. oldalra?

2021. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
63%

Nekem mióta megkaptam megszűnt a menzeszem. Ilyen nem volt velem 12 éves korom óta. 35 vagyok.

Sinopharmot kaptam 2x és egy Pfizert.

Ez normális? Kb fél éve nem jött meg, voltam orvosnál, írt fel ezt azt, de eddig semmi.

2021. dec. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
56%

Nem.

Nem oltattunk. A gyereket pláne nem fogom.

Nem vagyok oltásellenes. De nem fogunk olyant beadatni amit pár hónap alatt dobtak ki, rmi vagyunk a kisérleti nyúl, amin még nem nőtt fel egy generáció. Amiről halvány gőzük sincs mit okoz hosszútávon.

2021. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
64%
23, dehogy fogja feltölteni...
2021. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
56%

23

Folyamatosan szoktunk menni. Főleg most a terhesség miatt is kellettek a vizsgálatok, így ő is eljött EKG-ra miért ne alapon, és vérvétele is volt nem sokkal előtte. Mind a kettőnk eredménye tökéletes volt.

Nincs facebookom.

Szólt, de azt mondták ezt nem feltétlen a vakcina okozza. De ugyanezt mondták a barátnőmnek, aki elvetélt az oltás után, hogy ez amúgy is megtörténhetett volna.

Most a háziorvos foglalkozik a férjem szívproblémájával.

2021. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
43%

27, kinek szólt, amikor írásban kell jelenteni? Ezek szerint nem jelentette, mint sejtettem és írásos bizonyítéka sincs az összefüggésről.

Mint a mellékhatásos csoportokban vekengő trollok 99 %-ának.

2021. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
58%

Oltás után elvetélni nem ugyanaz, mint oltás miatt.

Én is elvetéltem, négyszer. Oltás nélkül. Ahogy nők milliói.


28, tele van a net ilyen kamumancikkal. Ha tényre kérdezel rá, vagy nem válaszol, vagy félredumál.

2021. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
71%

Szóval akinek mellékhatás lép fel az hazudik meg vekeng? Csak mert mondjuk nem tudja mi a menete a jelentésnek? Vagy hogy egyáltalán kell-e jelenteni? Mert ugye itt is azt mondták a válaszoló férjének hogy nem a vakcina miatt van.

Én pfizert kaptam. Az első után 1 napig hidegrázás kínzott. A második után hidegrázás, ízületi fájdalom, hasfájás, hasmenés, szédülés. Itt már gyógyszert is hiába vettem be. A kezem állapotáról meg ne is beszéljünk.

2021. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!