Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5-11 éves gyereketeket oltatjá...

5-11 éves gyereketeket oltatjátok covid ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 12:01
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
58%
Ti ennyire megszállottan hisztek ezekben a vakcinákban, hogy mindenki hazudik sztetek aki rosszul van tőlük?
2021. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
83%
Ott jelezte, ahol megkapta az oltást. Illetve először a háziorvost hívta fel, hogy nem érzi jól magát. Ő is mérte meg a vérnyomását pulzusát, és vizsgálta meg. Utána kellett vennünk itthonra egy vérnyomás mérőt, hogy napi szinten tudjuk nézni. Innentől ne haragudj, de nem érdekelt, hogy az orvos tovább jelezte e a gondot vagy a férjem írt vagy telefonált, hanem az hogy nem képes kifulladás nélkül felmászni a lépcsőn 28 évesen.
2021. dec. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
38%

30, figyelted már meg a gyerekedet oltás után? Hidegrázás egy minor oltasi reakció. Ahogy a szédülés, hasmenés, ízületi fájdalom, de a láz is az lenne. Nem mellékhatás.

Még ezt se vagytok képesek megkülönböztetni.

Egyébként internet korában azt mondani, hogy "nem tudom", röhejes. Egy félperces gugli megmondja, hogy hogy kell jelenteni.

2021. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
37%
31, akkor téged is a kommentszekcióba vigyenek ugye, ha bármi bajod lesz, hisz az orvostudományban nem hiszel?
2021. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
46%
Nyilván ha szív problémái vannak az ember férjének csak azt böngészi, hogy hogyan jeletse mellékhatásnak. 🙄 És igen figyeltem meg a fiam. 1szer volt fél napig lázas. Én 1 hétig rosszul voltam. Nyilván ez normális és szaladni fogok a harmadik oltásért. Jah és minden amit leírtam mellékhatásként van feltűntetve
2021. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
58%
Én 2 kínait kaptam, hónapokig nagyon beteg voltam. Jeleztem az orvosnak
2021. dec. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
65%

Bocsi elküldtem

Jeleztem az orvosnak, le se kakáltak, azt mondták majd elmúlik jobbulást.

Kb 3 hónapig tartó émelygésem, hasmenésem volt, szédülés, enni sem tudtam, 10 kilót lefogytam

2021. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
78%
Ki mondta hogy nem hiszek az orvostudományban? Attól hogy tudom és át is éltem a mellékhatásokat, még hiszek az orvostudományban. Az más kérdés hogy az oltással kapcsolatban vannak fenntartásaim. Valamire biztos jó, de tudjuk hogy ugyan úgy megbetegszik, fertőz és kórházba kerül oltott is. Akkor csak nem olyan hipi szupi tökéletesek.
2021. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
38%
1 hónapja volt covidos. Holnap nézetünk ellenyagszintet, hogy legyen védettségie és tudjuk, hogy mennyire magas. Ennek eredményétől függ mikor oltatjuk be, de valamikor befogjuk. 10,5 éves.
2021. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
84%

#34 még a covid előtt is rengetegen kértek másodvéleményt. Most meg aki bizalmatlan, az egyből nem hisz az orvostudományban.


A gyerekem 2 éves korában elkezdett kancsalítani. A gyerekorvos annyit mondott, hogy vastag az orrnyerge. Én azért elvittem a szemészetre. Ott kiderült, hogy nem kevés dioptriás szemüveg kell neki. Fél év múlva a még 3 éves gyerekemet műteni szerette volna.


Megérzés, bizalmatlanság vagy más, ki tudja, de elmentem egy másik orvoshoz. Ő más dioptriát mért és a műtétet egyáltalán nem javasolta. Most a szemüveg szépen korrigálja a kancsalságot.

Itt kapásból 2 orvos volt, aki tévedett, ebből az egyik főorvos!


Amikor terhes voltam több facebook csoportban is tag voltam. Sokszor ha valaki kiírt egy problémát azt tanácsolták neki, hogy kérjen másodvéleményt.

Gluténérzékeny csoportban szintén olvastam nem egyszer, hogy a gyomor biopszia egyik helyen + másik helyen - volt.


Az orvosok is csak emberek, nem tévedhetetlenek.

2021. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!