Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5-11 éves gyereketeket oltatjá...

5-11 éves gyereketeket oltatjátok covid ellen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 12:01
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
40%

Igen, oltatjuk.

A nagyobb 7 éves, a kisebb nemsoká 5. Tavaly nyáron elkaptuk a covidot mindannyian, kb semmi tünettel csináltuk végig(csak láz volt) kivéve a nagyobbik gyerekem. Soha ilyen beteg nem volt még. Majd idén tavasszal ő ismét elkapta és folyamat hány,baromi magas láza volt,attól féltem a kórházban kötünk ki. Ezek után én még inkább hajlok az oltás felé, mert inkább fájjon 2 napig a karja, mint megint 10 napig szenvedjen. És nem gyenge az immunrendszere, az elmúlt 7 évben a covidon kívül 3-szor kapott el influenzát, azon kívül semmi.

2021. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
85%
Nem is a ket napos oltasi reakcitol tartunk itt tobben,hanem a hosszútávú mellekhatasoktol es az immunrendszerre gyakorolt hatasrol. Nekem neurologiara kellett mennem az oltas utan,izomgorcsok,izomfajdalom,gyengeseg,belso remeges miatt. A combizomgyengeseg 3 honapig tartott,az izomrangasok 6 honap. Hogy merjem igy a gyerekem oltatni a pfizerrel,ha nekem ezt okozta?:( Tobb helyen irjak h a herekben es a petefeszekben is kimutathato a tuskefeherje meg a jo eg tudja mi,nem tudom hoax-e. En varnek par evet,es ha akkor sincs semmi probléma senkinek,akkor azt mondom talan.
2021. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
83%

#52

Oke, en ertem, es ez nem ellened szol, de te egy vagy a sok ember kozul, nekunk a csaladban senkinek semmilyen reakcioja nem volt utána. Nalad megertem, hogy igy felsz, en is felnek.

2021. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
20%

"petefeszekben is kimutathato a tuskefeherje meg a jo eg tudja mi,nem tudom hoax-e"

Egyértelműen hoax. A tüskefehérje nem kering sehova.

Ha szakmailag helyes anyagokat szeretnél olvasni, nem pedig a tudomány kiforgatásárlt, javaslom a Koronavírus szakmai tallózó fb. oldalt. A Vakcinainfó az orvos válaszol csoportban pedig neurológus, gyerekgyógyász, immunológus..stb. válaszol a gyerekek oltásával kapcsolatban is

2021. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
84%

A húgom ápolónő, a párja főápoló. Így mindketten Pfizert kaptak.

A férfinek fizioterápiára kellett járnia oltás után a karja miatt.

A húgomnak olyan durva idegletapadása lett, hogy műteni kellett a kezét.

2021. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
90%
52#es vagyok,kerdeztem a vakcinainfos dokit,neurologust. Azt mondta biztos idegrendszeri vagy izombeteg vagyok,nem az oltas. Hat sokkot kaptam,mert alapbetegsegem pollen allergia. Itt allok ket kisgyerekkel,nemreg szultem es akkor megirja h kvazi gyógyíthatatlan beteg vagyok. Eltelt 7 honap,az erom visszajott,de ezek a kis izomrangasok meg vannak minden nap. Isten tudja mi ez. :(
2021. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
64%

56, unokatestvéremnek covid nélkül a szülés vágta hasonlóan gallyra a testét.

Ha most történt volna, biztos az oltásra fogják, mivel előtte egy sportos makkegészséges 25 éves nő volt.

2021. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 Tom Benko ***** válasza:
33%
Természetesen, nem vagyunk hülyék.
2021. dec. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 gyulacs2 válasza:
21%
Hogy lehet ilyen kérdést itt feltenni? Hogy lehet valaki ennyire határozatlan és bizonyxtalan magában? Azt sem tudod, hogy a válaszolók intelligencia szintje mekkora, sem azt, hogy legalább orvosok-e? És ha azt a választ kapnád, igen, de előtte akaszd fel magad, akkor most kötelet keresnél, mert más azt javasolta?
2021. dec. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
16%
Igen
2021. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!